Sosyal yardımlaşma vakfı banka hesaplarına ulaşabiliyor mu

rucak88

Üye
Üye
İyi gunler oncelikle kafama takilan herseyi sorup cvp aldigim icin tesekkur edeerim benim sorum sole evde bakim parasi aliyorum zirrat hesabima sosyal hizmetler gore bilirmi yani bana her ay ayni hesaba veya ayni banka baska hesap nosuna babam para yatirsa gorebilirlermi

sinandeniz

Üye
Üye
evet görür heleki hatrı sayılır rakamlar giriş çıkış yaparsa hiç kaçmaz görür zaten görmeside en doğrusu

cagla

Üye
Üye
hatri sayilir rakamlar ne limit ne yani gorurse neolur maasimi keser benim hesabimada yatiyo hic bisey olmuyo

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani sosyal hizmetler sizin deyiminizle hatrı sayılır bi para olursa ve bunu görürlerse sıkıntı edebilirler, parayı o bankadan alıp başka bankaya koymak daha mantıklı olur.

sinandeniz

Üye
Üye
valla kurum bugün görmezse yarın görmezse mutlaka bir yerde görür hergün du şu kişinin hesap hareketlerine bakim demiyor ya herkese deydiği bir günleri vardır kurumun

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Aynı bankada başka bir hesap nosuna yatsa da tüm hesaplar banka tarafından dolayısıyla sosyal hizmetler tarafından görülür. Başka bir bankaya paranın aktarılması uzaktan önleyici bir tedbir olarak görünse de kurum araştırdığında KKB kayıtlarınızdan bile hangi bankada ne kadar mevduatınız var saniyede görür yeter ki kurum araştırmak istesin.

Tekerlekli Sandalye