Sosyal Yardımlaşma Vakfından verilen Nakdi yardım nedir? Nasıl alınır?

arabistan

Üye
Üye
Merhaba Sosyal Yardımlaşma vakfı nakdi yardım desteği veriyormuş ben de bu haktan yararlanmak istiyorum. Nakdi yardımın ayrıntıları hakkında bilgi verir misiniz? Bu aylık her ay mı veriliyor? yoksa üç ayda bir mi veriliyor? Kimlere veriliyor ve miktarı ne kadardır? Son olarak nakdi yardım parası nereden alınıyor? yani 2022 maaşı gibi postanelerden mi veriliyor yoksa Sosyal yardımlaşma vakfına mı her ay gidilip alınıyor? Tüm sorularıma cevap alabilirsem memnun olurum.Teşekkürler.

svg.42

Üye
Üye
Merhaba Sosyal Yardımlaşma vakfı nakdi yardım desteği veriyormuş ben de bu haktan yararlanmak istiyorum. Nakdi yardımın ayrıntıları hakkında bilgi verir misiniz? Bu aylık her ay mı veriliyor? yoksa üç ayda bir mi veriliyor? Kimlere veriliyor ve miktarı ne kadardır? Son olarak nakdi yardım parası nereden alınıyor? yani 2022 maaşı gibi postanelerden mi veriliyor yoksa Sosyal yardımlaşma vakfına mı her ay gidilip alınıyor? Tüm sorularıma cevap alabilirsem memnun olurum.Teşekkürler.
oncelikle size bi sorum olacak cvplamak icin gelir durumunuz sagliginiz nedir nasil cunku ben bir yil aldim nakti yardimi

Poyraz_7485

Üye
Üye
oncelikle size bi sorum olacak cvplamak icin gelir durumunuz sagliginiz nedir nasil cunku ben bir yil aldim nakti yardimi

Sadece 2022 maaşından yararlanıyorum başka hiçbir gelirim yok kiracıyım kira ödüyorum ayrıca...%52 sürekli engelli raporum var...

arabistan

Üye
Üye
Gelir durumun evimiz kira eve her ay 1300 tl gelir geliyor 4 kişilik bir aileyiz 400 tl si evin kira bedeline gidiyor % 67 engelli raporum bulunmakta bu durumda nakdi yardım alabilir miyim? nasıl ve ne kadar alabilirim. Ayrıca nakdi yardım sürekli mi alınıyor? bilgi verirseniz memnun olurum.

svg.42

Üye
Üye
Sadece 2022 maaşından yararlanıyorum başka hiçbir gelirim yok kiracıyım kira ödüyorum ayrıca...%52 sürekli engelli raporum var...

6.ay veya 1 sene sadece verıyorlar her ay belirli miktar ama hiç gelirınız yoksa yanı sız bi iş kendi ayaklarınızın üstunde durunca kesiyorlar daima degil 3.ay.6.ay en uzun bi sene

svg.42

Üye
Üye
bende sadece 2022 maasi aliyordum bakmakla hukumlu 2 cocugum var onlar için aile sosyal politikalar mudurlugu belirli bi sure naktı yardım yapıyor eger o sure içinde bisey yapamazsanız ya cocuklara el koyuyorlar ve yardım kesılıyor anlayacagınız sız fazla o yardıma guvenmeyın sureklı olan bısey degıl sadece bı sure

svg.42

Üye
Üye
2 yıl önce almıstım bir sene sadece suan almıyorum

Barda5

Üye
Üye
2-3 ayda vereceği 250 lira çocuklara nasıl el koyuyomuş ne saçma birşey bu onların ayda vereceği 100 lira ilemi geçinecekmiiş aileler :) çok tuhaf bence sizin söylemeye çalıştığınız farklı bir durum sanırım Svg42

Tekerlekli Sandalye