Sürekli ibareli rapor ankara'dan nasıl döner?

recobey

Üye
Üye
Arkadaşlar içinde psikiyatri oranı olan rapor 2. kontrolde (aynı özür ve yüzdelerle çıktı) sürekli olarak verilmiştir,acaba Ankara sağlık kurulundan bu rapor nasıl döner,Raporu sürekli olarak onaylarlarmı? bunu merak ediyorum...Saygılarımla....

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Raporun alınış amacı neydi. Vergi indirimi içinmi aldınız?

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
muhtemelen sen tam teşekkürlü sağlık kurulu raporu deilde normal bir doktordan rapor cikarttin o yüzden ankara kabul etmedi öncelikle devlet hastanesinden sağlık kuruluna muracat etmediysen bence et

recobey

Üye
Üye
Raporu geçen sene devlet hastanesinden vergi indirimi için almıştım ve rapor sonucu içinde pskiyatri olduğu için 1 yıl süreli olmuştu(% 69) ve ben bu raporla emekli oldum ve bu sene aynı devlet hastanesine kontrole gittiğimde aynı hastalık ve özür oranları çıktı ve bu seferki rapor sürekli çıktı.Dolayısıyla bu rapor sürekli sonucuyla Ankara sağlık kuruluna gittiği zaman dönüş sonucu ne olur merak ediyorum.

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
pskiyatri türi hastalikleri ankara demekki engelli olarak kabul etmiyor ankaraya bir dilekce yaz veya telefonla ara neden rapor geri dönüyor diye öğren

Tekerlekli Sandalye