Süreli rapor ile ömss'ye girilir mi?

samsunlu34

Üye
Üye
arkadaşlar ben rapor aldım kas hastasıyım normalde sürekli rahatsızlıgım ama ehlıyet olayı yüzünden bır yıl surelı rapor alabıldım süreli rapor ıle ömss ye girebilirmiyim?

YassaX

Üye
Üye
samsunlu34 öncelikle gecmis olsun. Sureli raporunuzla ÖMSS ' ye girip giremeyeceğinizin cevabi Sinav Klavuzu yayinlaninca net olarak belli olacaktir. ÖMSS tarihinde ilk defa yapilacak bir sinav oldugu icin, kafalarda bir cok soru isareti vardir. Benim raporunuzla ilgili yorumumu sorarsaniz, sureli raporunuzun suresi Agustos tan once dolmadiği surece Yuzde 40 ve uzeri raporunuzla ÖMSS'ye girebileceginizi dusunuyorum, buda benim yorumumdur... Saygılarımla...

samsunlu34

Üye
Üye
rapor tarihi 10 günlük daha umarım dediğiniz gibi olur teşekkürler. öyle olmasada ehliyet gibi raporun süresi dolunca yenı bır rapor ısteyebılırler

YassaX

Üye
Üye
samsunlu34 Süreli Rapor Tarihinin 10 günlük olması güzel... Umarim ÖMSS için yayınlanacak SInav KLavuzunda da sizinle ilgili aksi bir durum söz konusu olmaz.. Dediğiniz gibi Ocak 2013 civarlarında süre uzatımı icin , Rapor Süresi Bitimine 15 Gün kala Raporu Aldığınız Hastaneye başvuru yapabiliyorsunuz.. Sınav Klavuzunu ve Sitemizi sıkı takipte kalın... Saygılarımla

Birey

Üye
Üye
Benimde raporum süreli 2013 de süresi biter diye yenisini almadım, zira dr sınava girebilirsın demişti + 2022 dahi bağladım sorun çıkmadı.

YassaX

Üye
Üye
Keko Yukarıda da yazdım.. ÖMSS ilk defa düzenlenecek bir Sınav.. Onun icin Sınav Klavuzu cıkamadan cok net bir yorum yapamıyoruz.. Ancak Süreli de olsa Süresizde olsa, % 40 ve Üzeri Tüm Raporların Sorunsuz bir şekilde ÖMSS ye girebileceği düşüncesindeyim...Bu benim kişisel yorumumdur.. Ancak dediğim gibi Sınav Klavuzunu bekleyip görmekte fayda var ...Hakkınızda ve Hakkımızda Hayırlısı Neyse O Olsun...

Birey

Üye
Üye
Özkancey haklısınız bende kişisel yorumunuza katılıyorum. Dr nin bunu demiş olması aslında sizin yorumunuzu pekiştiriyor o açıdan yazayım dedim. Umarım terslik çıkmaz. Dediğiniz gibi hayırlısı ne ise o olur inş.

volkqn

Üye
Üye
klavuz acıklasın hersey belli olacak ALLAHIMIN İZLİ İLE

YassaX

Üye
Üye
Bizde 4 gözle Sınav Klavuzunun açıklanmasını bekliyoruz volkqn .. Ocak Sonu Şubat Başı tahminen

Tekerlekli Sandalye