Süreli rapor nasıl sürekliye çevrilir

adze

Üye
Üye
2 yıl süreli rapor aldım. Aldığım raporum işitme kaybı görme ve kalp rahatsızları hepsi kronik olmasına rağmen heyet gözde katarak başlaması nedeniyle 2 yıl süreli rapor verdi süre bitiminde mi rapor sürekliye döner veya il sağlık müdürlüğüne itiraz edeyim mi yeni rapor için verdiğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler

kartalreis

Üye
Üye
Süre bitiminde tekrar değerlendirilir süreli olup olmayacağı. Rapora itiraz hakkınız var, sizi hakem hastaneye gönderirler o da ne der bilemeyiz. Raporunuz sistemde görünmüyorsa başka hastaneden rapor almayı deneyebilirsiniz. Elinizdeki rapor işinizi görüyorsa iki yıl sonra yeeni raporunuzu almanız en kolay yol...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Süre bitiminde sürekliye dönmeye bilir yine süreli rapor olarak devam edebilir buna yetkili kişiler karar verecektir.

Arkadaşımızında söylediği gibi itiraz edebilirsiniz hakem hastaneye sevk yapılır oradan çıkan sonuç değişmez.

adze

Üye
Üye
Süre bitiminde sürekliye dönmeye bilir yine süreli rapor olarak devam edebilir buna yetkili kişiler karar verecektir.

Arkadaşımızında söylediği gibi itiraz edebilirsiniz hakem hastaneye sevk yapılır oradan çıkan sonuç değişmez.
Ben raporumu direk hakem hastanesinden aldım. bulunduğum yerde başka hakem hastanesi yok itiraz etsem başka hastaneye yollayıp en son yine raporu aldığım hastaneye yollayacaklar benim takıldım konulardan birisi raporumun arkasında süreğen kronik yazmasına rağmen iki yıl verilmesidir.Birde merak ettiğim bu süreli rapor belli bir süreden sonra sürekliye döner mi bazı yerlerde 2 yıl sonunda 1 yıl daha süreli verilir ondan sonra sürekliye döner deniliyor

adze

Üye
Üye
Süre bitiminde tekrar değerlendirilir süreli olup olmayacağı. Rapora itiraz hakkınız var, sizi hakem hastaneye gönderirler o da ne der bilemeyiz. Raporunuz sistemde görünmüyorsa başka hastaneden rapor almayı deneyebilirsiniz. Elinizdeki rapor işinizi görüyorsa iki yıl sonra yeeni raporunuzu almanız en kolay yol...
Rapor işimi görüyor ve sistemde görünüyor. Ben raporu direk hakem hastanesinden aldım. Benim korkum 2 yıl sonra rapor oranı düşürmeleri ve e kpss girebilir miyim süreli raporla raporun arkasında işitme kaybı,görme işaretli ve kronik süreğen işaretlemişler.Buna rağmen 2 yıl süreli verilmiş sordum da gözde katarak başlangıcı olduğu için süreli verildiğini belirtiler. Birde merak ettiğim bu süreli rapor belli bir süreden sonra sürekliye döner mi bazı yerlerde 2 yıl sonunda 1 yıl daha süreli verilir ondan sonra sürekliye döner deniliyor

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hastanın durumuna göre değişir. Bazen ömür boyu süreli bazense 2-3-5 yıl sonra süresize dönebilir. Bu tamamen hastanın ve hastalığın durumuna bağlı bir durum. Dolayısıyla şu kişide şöyle olmuş bu kişide böyle olmuş demenin, yorumlamanın pratikte bir karşılığı yok.

Tekerlekli Sandalye