Süresi biten raporlarda maaşlar kesiliyor mu?

ayemkuse

Üye
Üye
sizlere birşey sorabilirmiyim raporumuzun süresi bitince maaş kesilirmi bilen varmı tşk

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet süreli alınan raporlarda süre bitimine mahsuben maaşlar kesilmektedir, o yüzden maaşların kesilmemesi için süre bitmeden 1 ay gibi bir süre önce yeni rapor alıp ilgili kuruma gönderirseniz maaşınız kesilmeden devam edecektir.

keriman

Üye
Üye
bızım rapor suresı 2 ay var bugun gıttı tamam bıtmeden basvuramazsınız dedıler ne yapayım

gülümse_hayata

Üye
Üye
2 ay oldukca uzun bir süre olduğu için böyle bir açıklama yapmış olabilirler gerekli açıklamayı yaparak yani rapor süreniz dolduğu zaman başvuruda bulunduğunuzda yeni rapor çıkana kadar almış olduğunuz maaş kesileceği için rapor süresi dolmadan yeni rapor çıkartmak istediğiniz söylemeniz daha doğru olacaktır. Bir üst mesajda Mehmet bey'inde belirttiği gibi 1 ay gibi bir zaman önce bu nedenlerden dolayı yeni rapor için müracatta bulunulması faydalı olacaktır.

keriman

Üye
Üye
eger 1 ay kala basvurursam 3 ay da zaten heyete gun verıyorlar saglık kurulunu aradım onlar dılekce yazdı arayacaklar bakıyım

keriman

Üye
Üye
bıde memur dedı rapor bıtımınden bı gun once gel dedı raporun elıme gecmesı 2014 bulur dedı

kaptan tito

Üye
Üye
başka hastaneye sorun.tek hastanede kalmayın elbette biri halleder.ben 04 şubat 2013 de biten raporu 2012 kasım 19 da yeniledim 3 ay kala yeniledim.kimse süresi bitince gel demedi.yalnız bir tanıdık bulun yada rica edin memurlar hallediyor.bitim tarihini gösterin eski raporun onlar sizi araya alıyor sıkıntı olmuyor.tanıdık olmasada durumu izah edin.araya alsalar bile heyet günü,rapor günü yine 1 aydan önce vermiyorlar biran önce başvurun bence.benimki artık süresiz oldu.

sevtun

Üye
Üye
Selam arkadaşlar bizim raporda haziran 2012 maaşını aldık enson sonra bitti süresi, 6 ay sonraya gün verdiler.
31 OCAK 2013 günü heyete girdi.
06.02.2013 günü gel dedi.Gittim işlem yapıldı bulunduğunuz kaymakamlığa gönderecez dediler.Aradım halen gelmedi bu ayın sonu bekleyin dediler.Birde bana hiç bir evrak vermediler.Kaymakamlıktan bilgi verirler size denildi.Yapmam gereken birşey ver mı?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani yapacağınız pek birşey görünmüyor raporun ulaşmasını beklemelisiniz. Sık sık arayıp sorun.

Tekerlekli Sandalye