Takıntılarımız...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Bazen insanın içinden yaramazlık yapmak gelir ya biliyorum oyun çağını hepimiz çoktan geçtik ama işte içimdeki çocuk bugün yaramazlık yapmak istiyor :) aklıma takıntılarımız geldi hani takıntı olduğunu bir türlü kabullenemediğimiz ama aslında tüm hücrelerimize kadar kalıcı bir zamkla üstümüze yapışmış olan vazgeçemediğimiz alışkanlıklarımız. Hoş bunlar biraz garip olduğu için adına takıntı demişler ya neyse işte şimdi bir oyun oynasak ve hepimiz kendimizde olan takıntılardan örnekler yazsak olmaz mı?

Valla benim hiç takıntım falan yok demeyin hooop yakalandınız :) uzmanlara göre benim takıntım yok diyen kişi en fazla takıntıya sahip olan kişiymiş ona göre benden söylemesi.

Başlangıç için size küçük bir ipucu

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Halı, kilim, kanepe, koltuk bilimum ev eşyalarındaki baklava dilimi varsa onları saymak... :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) yine Sn. Yöneticim dışında kimseden ses yok :) işte öyle çok takıntım var ki hala bu sitede engelsiz geyik yapmaya çalışmak ve üyelerin katılımını ısrarla umut etmekte bende bir takıntı haline geldi bile :)

Asansörde gerginlik yaşamak ve masama oturunca yukarıdaki videodaki bayanın yaptığı gibi masayı toplamak vs tüm o takıntılar bende mevcut :) hatta zaten toplu olan masayı yine de toplamaya çalışmak gibi.

sinandeniz

Üye
Üye
Takıntı Takındı dediğin nedir ki sayin gazuz hanim :) bizi takintili hale getirenler utansın bir angellinin en büyük takıntısı gelecek endişesi gerisi hobi fobi :D

TSuNaMi

Üye
Üye
araç plakalarına pür dikkat kesilmek :))

Tekerlekli Sandalye