Takipte olduğum tibbi bölümler vasilik raporunda sorun çıkarır mı

Mehmet.00

Üye
Üye
6 ay önce engeli raporu aldım göğüste ortopedi kardiyoloji sadece oran verdi vasilik olayına babam girmişti bahsetmiştim tekrar aynı bölümlere vasilik için muayne olacam bir sorun yaratırlar mı engelli raporuna sorun olur diye kuşku duyuyorum hep Pah hastasıyım zaten aynı bölümler vasilik için hastalıkları mi belirtecek yoksa uygun mu değil mi diye belirtecek bilgisi olan yazsın lütfen

ferhan

Üye
Üye
Vasilik raporu ayrı engelli raporu ayrı şeyler hiç canını sıkma bundan 10 ay önce bende sizin gibi düşünüyordum ama hiç düşündüğüm gibi olmadı. Sadece vasilik için geziyorsun dr.ları. Bende oğlumun vasisiyim

Mehmet.00

Üye
Üye
Vasilik raporu ayrı engelli raporu ayrı şeyler hiç canını sıkma bundan 10 ay önce bende sizin gibi düşünüyordum ama hiç düşündüğüm gibi olmadı. Sadece vasilik için geziyorsun dr.ları. Bende oğlumun vasisiyim
Biz vasilikten vazgeçtik araştırma sonucu oldukça sorunlu bişi olduğu çıktı feregat dilekçesini verdik sonuç ne olur bilmiyorum mahkeme çağırsa vasi istemiyorum diyecem ortopedi engelim var ruhsal zihinsel yok

Tekerlekli Sandalye