Taplet Pc önerisi olan?

Selamun Aleykum
Ben film izlemek online ofline oyun oynamak internet için 7' inç
Bu taplet arıyorum sizce hangisi 3g sim data ve USB modem ki
Dark evopad 8020 nasıl yada
Asus nexsus 7 32 vb 3g
Veya iPad mini ama online film işleniyormuş bunda onu bilmiyorum
Bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim

Bide bu android tapletler mesela 4.0 dan android 4.0 jelly bean vs gecermi
Yasa android yüklü taplete wın 8 yuklenirmi yada iOS
Tesekkurler

Merhaba messi, ben 3-5 ay önce 400 TL ye android 4.1 Poly Pad marka tablet aldım. Film izlemek için uygun. Yalnız şarzı fazla gitmiyor. Ben film izlemedim normal kullanımda şarzı en fazla 4 saat gidiyor. Film izlersem 2 saat anca dayanır sanırım. Android işletim sistemli pc lere windows yüklemezsin vindows işletim sistemli taplet pc ler var ama en ucuzu bin tl den başlıyor.

Kardeşim de almıştı. Şu TV de sürekli reklamı yapılan bir taplet pc var. 300 tl civarı bişey. Markasını anımsayamadım şimdi. 6 inc sanırım. Fiyat olarak gayet uygun. Ama işin esası bütceye bağlı. Bütce aralığın nedir?
Ve tabi tablet pc den masa üstü yada leptopun konforunu bekleme. Yazı yazmak resmen eziyet. Film izlemek facebook twitter dolaşmak yada gazete okumak için bire bir. Film izlemek için alacaksan şarzı uzun süre gidenleri araştırmanı öneririm. Yalnız tablet pc nin satıldığı resmi siteden bakma sadece. Markaya ait kullanıcı yorumlarını arattır google de.

valla ben ipad2 kullanmıştım. çalışırken vermişlerdi .ama sadece maillere bakıyordum. bi de video izliyordum. oyun oynamıyordum daha doğrusu çocuklar hep oynuyordu.. : ) memnundum... güzeldi fakat istediğim şeyler ücretliydi.

eniştem 2 hafta önce falan samsung almış note lardan çok güzel diyor ... hem ios olmadığı için daha geniş bir yelpazeye sahip oyun ve uygulama bakıdımdan . google playi bile kullanabilirsin samsungun kendi uygulamalarından hariç bı anlamda android daha kullanıştı gibi .ücretsiz uygulama daha fazla. ama tabiki kişiye göre değişiyor...
diğerleri hakkında bişi diyemiycem kullanmadığım için .

ama bişi diyim hemen hemen şuan hepsi birbirini yakalamış durunda gibi görünüyor... dışardan bakılınca : )

Ben 10.1 Asus aldım hen klavyesi var aynı laptop gibi kullanabiliyorsun ve ekran hem klavye ayrı sarj depololaması olduğundan cok uzun süre çalışıyor. tapletin sarjı bittiğinde klavyeyi takıyorsun 8 saat daha kullanabilirsun. gerektiğinde maous da takabiliyorsun.Teknik servis ağı geniş.
Benim oğlum otistik olduğu için tablet önerdiler dikat geliştirmek için bende belki kullanamaz ddüşüncesiyle klavyeli aldım. Teknik konulardan pek anlamam ama laptopumdan hiç farkı yok.

Geri