Tapu ve kadastro genel müdürlüğü istenen belgeler bir bakarmısınız sorum var

sebboy

Üye
Üye
ÖMSS İle Kurumumuza Atanan Adaylardan İstenilen BelgelerÖMSS/2013 ile ÖSYM’ce Kurumumuza yerleşen adayların atamalarının yapılabilmesi için aşağıda istenilen belgeleri18/03/2013 – 05/04/2013 tarihleri arasında Saat 17:00’ye kadar Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Dikmen Cad. No:14 Bakanlıklar/ANKARA adresine Şahsen veya Posta yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER :
1- Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında
Yönetmelik hükümlerine göre alınmış Sağlık Kurulu Raporu
2- Askerlik Belgesi Fotokopisi (Terhis,Tecil veya Muaf olduğuna dair)
3- ÖMSS Yerleştirme Sonuç Belgesi (İnternet Çıktısı)
4- 4 Adet Fotoğraf (Yeni Çekilmiş)
5- Diploma Fotokopisi
6- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

7- Personel Beyan Formu
8- Personel Bilgi Formu
9- Mal Bildirim Formu ( Örnek ve Boş form) 10-Kamu Görevlileri Etik Sözleşme Formu NOT: 7-8-9 ve 10’da istenilen belgeler TKGM Ana Sayfadaki Birimlerimiz
başlığı altında bulunan İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Formlar bölümünde
mevcuttur.
ÖNEMLİ UYARI: 1-Kurumumuz emrine ataması yapılan Adaylara ayrıca tebligat
yapılmayacaktır.
2-Bilgisayar İşletmeni olarak yerleşen Adaylar M.E.B. Onaylı Bilgisayar
Sertifikası veya Bilgisayar dersi gördüğünü gösterir bir belge ibraz
etmesi gerekmektedir.
7'den 10'a kadar istenen belgeleri bilgisayarda doldursam yazıcıdan çıkartıp tarihini atsam imzami atsam olurmu arkadaşlar

kaynak:Tapu ve Kadastro Genel M

tufan01

Üye
Üye
sebboy benim atandığı sgk kurumunda da buna banzer forumlar var ama yanına el yazısı ile yazılmalı diye dip not düşmüş bence bilgisayardan çıkarıp elle dordurup imzalaman daha iyi olur.

sebboy

Üye
Üye
sebboy benim atandığı sgk kurumunda da buna banzer forumlar var ama yanına el yazısı ile yazılmalı diye dip not düşmüş bence bilgisayardan çıkarıp elle dordurup imzalaman daha iyi olur.

öle yapacağım tşklr ederim bişi daha sorabilirmiyim senin atandığın kurum Nüfus Cüzdanı Fotokopisi Diploma Fotokopisi Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında
Yönetmelik hükümlerine göre alınmış Sağlık Kurulu Raporu 2-Bilgisayar İşletmeni olarak yerleşen Adaylar M.E.B. Onaylı Bilgisayar
Sertifikası veya Bilgisayar dersi gördüğünü gösterir bir belge ibraz
etmesi gerekmektedir.bunları istiyormu ben diyorumki raporun direk aslını gönderem diğerlerininde fotokpisini gönderem direk diyorum öle yazmış aslıdır diye onaylanmış demiyor ama bazı arkadaşlar diyorlarki aslıdır diye onaylatman lazim şaşırdım kaldım napam sence

Tekerlekli Sandalye