Tavsiye ettiğiniz filmler

cilginpalet

Üye
Üye
bu gece izlediğim bir film çok harikaydı engellilerin yaşamına dair romantik duygusal bir film baştan uyarayım ama piskolojisi sağlam olan agedeşler izlesin epey etkiliyor insanı filmin adı CENNETİN EŞEĞİNDE link atmam nekadar doğru bilemem hata ettiysem yönetici agedeşler silebilir
Cennetin Eşiğinde - Closer to Heaven izle 2009

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam çılgınpalet,

Film gerçekten muhteşemdi. Tavsiye ettiğin için teşekkür ederim. Filmi ilgili bölüme taşıdım aslında. Daha önce farketmemiş olabilirsin belki diye paylaşmak istediğin filmler olursa aşağıdaki linklere ekler misin?

Bu arada ağlamaktan gözlerimde yaş kalmadı ama kesinlikle izlenmeye değer bir filmdi. Bu güzel paylaşımın için sonsuz teşekkürler.

http://engelliler.gen.tr/f82/izlenmesi-onerilen-filmler-15074/

Engelliler Konulu Filmler / Gösteri Sanatları

septik

Editör
Editör
Tuhaf :) eminim sizde bana diyeceksiniz :D

Drammı aman diyim benden uzak kalsın, bilim kurgu, gizem, korku gerilim değilse film film değildir.:)

cilginpalet

Üye
Üye
reca ederim bende epey etkilendim insan filmin biryerlerinde kendinden birşey buluyor =) septik hocam bende dediğintarzları seviyorum ama bizim genlerdede arabesk var yav odediklerin biryerekadar burcumdan olsa gerek teraziyim her nekadar dışarıdan görenler her daim sağlam yıkılmaz pozitif olarak görselerde beni içten fırtınalar kopuyor

septik

Editör
Editör
Yaf çılgın, hayatı dünyayı yaşam şartlarrını, iyi kötü çözmüş insanlarız, dramı fazlasıyla yaşamış yaşamkta olan insanlarız gül yüzümüzü ağlatacak değil güldürcek ve mümkünse buraya dikkat ( istersen fantastik say) ki yaş 47 bir takım dizileri izlerken mümkün değil diye bakardık hemen herşey mümkün. bir artı gelecek kısmı o filmlere yakındır (biz hikayeden uzay 1999- uzay yolu saylonluylar gibi uçuk kaçık dizilere bakarken o ortamın birçok kavramı şu an yaşanmakta ) sonrası ve yorumu veya yaşam şartarı dışında çok eğilim var ve yenilere yansıyor

Gece gece link atmayayımm ama öle seneryolar var inanıını keyifle izleyebilirsiniz..

Bir ayrı burçmu_?

Bırak kardeşim milyar yaşın olsa ulaşamayacığın bir yıldızın sana ne gibi etkisi olabilir bırak bu mantıkksız işleri saçma sapan ilgisiz konuları muhatap oma sana zahmet.

Tekerlekli Sandalye