Tek elle araç kullanamazsın denildi?

hasato

Üye
Üye
1 yıl önce geçirdiğim iş kazası sonucu beyin kanaması geçirdim sonrasında sol tarafımda kısmi felç oluştu normal engelli raporumu çıkardım ötv ve mvt indirimi için rapor başvurusunda bulundum aracı kendim kullanmak istediğimden samsun gazi devlet hastanesine yönlendirildim aile hekiminden sevk aldıktan sonra beyin ve sinir cerrahına muayene olmak için geldim doktor direksiyonu iki elinle tutman lazım tek el ile sürücü olamazsın diyerek rapora sürücü olamaz yazdı kurula dahi giremedim doktorun bu görüşünün yasal olmadığını biliyorum çünkü benzer durumda olup araç kullananlar gördüm en azından kurula sevk etseydi de kurul senin durumun için kullanılabilecek özel tertibat yok deseydi bu kadar sinirlerim bozulmazdı tabi ki doktora bir şey diyemedim yetki kendisinde çünkü oda bu yetkiyi hayatımı dahada zorlaştırmak için kullanıyor başka doktorada gideceğim ancak bu durumu hastane politikası yapmış olabilirler çünkü bu hastanede kimse sana sürücü olur onayı vermez dedi gerekirse başka ile gideceğim önerilere açığım ilginiz için teşekkür ederim epilepsi vb. hiç bir sıkıntım yok sadece sol elimde ve ayağımda kısıtlılık var işe girmeyi düşünüyordum bu durumda oda sıkıntı işe ne ile gideceğim önerilere açığım ilginiz için teşekkür ederim

not: başlık sol el kısıtlılığı sürücü olamaz sorunu olacaktı .yöneticiler düzeltebilirse sevinirim

balkesli

Üye
Üye
doktor saçmalamış tertibat ile araç kullanan engellilerin hepsi tek el ile araç kullanıyor. başhekimle görüşün oradanda sonuç çıkmaz ise rapora itiraz edin.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sizin duurmunuzda olupta sürücü belgesi vede ÖTV indirimli araç alan binlerce insan var. Kesinlikle size haksızlık hatta yasa dışı işlem yapılmış.

hasato

Üye
Üye
ilginiz için teşekkür ederim bugün başka bir doktora muayene oldum eeg ve tomografi istedi tomografi uygun dedi eeg de de sorun çıkmaz ise onay verecek hayırlısı artık

Tekerlekli Sandalye