Tekerlekli sandalye ile eve girebilmek için rampa yaptırmak istiyorum

imq

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar ben mecburen taşındım taşındığım ev üç basamaklı evin önünde yol geçiyor iki araba yan yana rıhat geçiyor EVİN ÇİNE GİRMEM İÇİN TEKERLEKLİ SANDEYEM İÇİN rampa yapmama izin vermiyorlar EVİN GİRİ
Şİ SADECE BANA AİT beledyeye gittim orda ilk samimi davrandılar galicez yapıcaz DEDİLER şimdi diyorlar gelemicez izin alıcaksınız yapıcaksınız sadece bir ev izin vermiyor demirden yapmak istiyorum oda 300 400. tl tutıyor demek istediğim nasıl izin alıcaz rampaya izin vermiyen ev beledyede çalışıyor izin vermem diyor ne yapıcam nereye baş vurmam gerekiyor
...KADIN BANA DİYOR SEN RAMPADAN GEÇİCEKSİN DİYE BİZ BURDAN SENİN YÜZÜNDEN ARABAMIZLA RIHAT GEÇMİCEZ KADININ DEDİĞİ YERDE 2 ARABA YAN YANA RIHAT GEÇİYOR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM..ACİLLL

lamatah

Üye
Üye
Dava açmanızda fayda var. büyük ihtimalle kazanırsınız.

berkemeteatasoy

Üye
Üye
merhaba.belediye size o rampayı yapmak zorunda bunla ilgili kanunda var..başbakanlıkla görüşün ilgili kanun maddesini söyleyin yapacaklarını sanıyorum..beyaz masadanda yardım alın

imq

Üye
Üye
ufacık bir rampa için davamı acıyım? beyaz masa nedir?

berkemeteatasoy

Üye
Üye
istanbulda belediye var burda tüm sorunlar için arıyorsunuz sizin memleket istanbul degil sanırım

Sairane

Üye
Üye
bina yöneticisiyle konuşup toplantı talep edin bence.

kartalreis

Üye
Üye
Kanuni olarak yapabilirsin ama belediye komisyon kuracak falan uzun prosedürü olduğu için yanaşmazlar. Komşuları toplayıp ikna edeceksiniz. İkna edemezseniz rampayı yapın onlar sizi mahkemeye versin. Kanuni hakkınız olduğu için mahkeme sizi haklı bulur. Sen deli ol dünya seninle uğraşsın...

Ceza, mahkeme her şeyi göze alacaksınız ya da evi değiştireceksiniz...

Tekerlekli Sandalye