Telekomünikasyon Şirketi Kadrolu Engelli İstihdamı

ErdiErdi

Üye
Üye
Merhabalar,

NBS İnsan Kaynakları olarak, danışmanlığını yapmakta olduğumuz Telekomünikasyon şirketi için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği / inbound pozisyon için KADROLU engelli personel arayışımız mevcuttur.

İlgilenenler özel mesaj ile iletişime geçebilirler.

Şimdiden herkese teşekkürler, iyi günler.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Özel mesajdan ziyade biraz geniş anlamda bilgi verirseniz çalışma şartları maaş sigorta şirket il ilçe ..vs, şartları uygun olanlar iletişime geçecektir, bu şekilde açıklaması olmayan bir ilan üyeleri tedirgin edebilir çünkü detaylı bir açıklamada bulunmamışsınız

ErdiErdi

Üye
Üye
Merhabalar,

Biraz daha açıklayıcı olması açısında şartları aşağıda paylaşıyorum.

-Vardiyasız çalışılacaktır
-Lokayson Eylül ayına kadar Mecidiyeköy'de, Eylül'den itibaren Maltepe/Küçükyalı olacaktır.
-Servis imkanı mevcuttur.
-Yemek +devlet sigortasına ek özel sağlık sigortası +akıllı tel. +sim kart gibi yan haklar mevcuttur.
-Ücret konusu teklif aşamasında sunulacaktır.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam ErdiErdi,

Engellilerin sağlıklı çalışanlara göre iş bulma, işe yerleştirilebilme ve kendilerine en uygun şartlarda işlerde çalışabilmeleri adına yapmış olduğunuz çabayı takdir ediyorum. Yalnız burada eklemek istediğim şeyler var o da siz de kabul edersiniz ki aslında bu tür ilanların çok daha açıklayıcı ve gerçekci olmasını arzu ediyorum. Şöyle ki;

Engelli personel zaten yasalar gereğince ( engelli olmalarından dolayı ) vardiyalı olarak çalıştırılamaz.

Lokasyon aslında Avrupa yakasında yani Maltepe/Küçükyalıda olacaktır. ( yaklaşık bir ay gibi kısa bir süre için Mecidiyeköy demek ilanı sadece daha sempatik kılar bu bir aldatmacadır aslında )

Servis özellikle engelli kadrosunda çalıştırılacak olan personel için olmazsa olmaz işveren sunumudur.

Aslında bu ilandaki tek yan hak ( Sgk zaten zorunlu olduğu için onu saymayalım) engelli personele verilecek olan bir adet hatlı şirket telefonudur ki zaten iş dışında kullanılamaz özellik taşır.

Ücretin teklif aşamasında sunulacak olması, oldukça gizli tutulması aslında en çok karşılaşılan durumlardan birisini çağrıştırmaktadır ki o da ben şahsen ücretin asgari ücret olduğunu düşünüyorum. Açıkca belirtilmiyor oluşu ilanı cazip hale getirebilir ama arkasında inanın bir hayal kırıklığı yaratacaktır.

Özel sağlık sigortası aslında bu ilandaki en cezbedici yan haktır ama onunda kapsamının çok geniş olduğunu sanmıyorum.

Kısaca demek istediğim bu site engelliler sitesi olduğu için ve ben kendi adıma tüm arkadaşlarımın menfaatleri doğrultusunda bir iş sahibi olmalarını gönülden istediğim için şimdi onların hiç değilse kendilerine sunulan iş ilanlarında belirtilen şartlarla gerçekte verilecek olan imkanların farklı olması konusunda, iş hayatlarında yine yeni bir engellenmeyle karşılaşmalarını istemiyorum.

Engelli çalıştırması zorunlu olan işyerleri adına bu tür ilanların çok daha gerçekçi ve bir kez olsun engelli personelin lehine olacak düzenlemelerle dolu olmasını arzu ediyorum.

Keşke her şey ilandaki kadar güzel olsa ve dileyen başvuruda bulunsa inanın gönlümden geçen bu ama aslının hiç de öyle olmadığına inanıyorum.

Engelsiz iş fırsatları sunan iş ilanlarınızı yayınlamanız dileğimle...

Tekerlekli Sandalye