Toki'den daire almak bakım parasına sıkıntı çıkarır mı?

MustafaAli

Üye
Üye
Evet arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere bulunduğum ilde bir toki ye gireyim diyorum, kendi adıma ve bu giriş katta olan engellilere ayrılan dairelerin birine, 2021 in sonlarına doğru geliyoruz ve bununla alakalı sağlıklı bir bilgi yok, mevcut konular eski ve bir yere bağlanmamış. Aramızda muhakkak ilgili bilgili arkadaşlar vardır, soru basit bu daire işine girmek bakım parasını olumsuz etkiler mi?

Selamlar.

septik

Editör
Editör
Haklı olarak tecrübeli arkadaşlarımızın vereceği bilgiler önemli ben yinede tokinin kendi adresinden iletşime geçmenizin ve sorularınıza net cevaplar aramanızdan yanayım.

İletişim adresleri.

Tel_Kep_UETS.png

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Evet arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere bulunduğum ilde bir toki ye gireyim diyorum, kendi adıma ve bu giriş katta olan engellilere ayrılan dairelerin birine, 2021 in sonlarına doğru geliyoruz ve bununla alakalı sağlıklı bir bilgi yok, mevcut konular eski ve bir yere bağlanmamış. Aramızda muhakkak ilgili bilgili arkadaşlar vardır, soru basit bu daire işine girmek bakım parasını olumsuz etkiler mi?

Selamlar.
Evi kredi ile alacağınız için size sadece peşinat olan miktarı nerden temin ettiğinizi sözlü olarak soracaklardır. Oda çok büyük meblağ olmadığı için sorun çıkacağını sanmıyorum.
Yine de bir önceki mesajda olduğu gibi telefonla arayarak sorarak daha net bilgi alabilirsiniz

MustafaAli

Üye
Üye
Dediğiniz gibi yapayım bir toki ye arayayım en olmadı bide sosyal hizmetlere sorar detaylarıda burada paylaşırım

Selamlar.

Tekerlekli Sandalye