Toplumsal sorunların, siyasi veya felsefi konuların tartışıldığı yer var mı

Birey

Üye
Üye
Merhaba sayın yöneticilerim. Aslında başlık meramımı veya sorumu :) yeteri kadar açıklıyor. Ben görmedim, farketmedim hiç böyle bir yer. Varsa lütfen bana da söyleyin.

Eğer yoksa sizce iyi olur mu böyle bir yer? Tartışmaların olacağı bir yer olacaktır o yüzden ordan sorumlu mod tarafsız ve adil olmasını bilen biri olmalı. Aksi halde hiç hoş olmayan sonuçlara neden olur. Mesela toplumdaki siyasi sorunların, inançların veya partiler hakkında tartışmaların yaşanacağı bir yer... Maalesef bizim toplumda nefret kusma acizliği fazlasıyla olduğundan söz konusu tartışmalara uslubu bozuk insanlar da çok katılır.

Olmaz, olmazsa daha iyi olur diyenlerin fikrine saygı duyarım...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Öyle bir kategorimiz var. Yaşam, İnsanlar, Sıra Dışı Olaylar
Bu sitede herşey ama herşey tartışılabilir. Din, siyaset, futbol aklınıza gelirse. Tek şar var oda karşı tarafa hakaret etmemek. Biri çıkıp ben günde 50 vakit namaz kılıyorum derse ona saygı duyarım biride çıkıp ben dine inanmıyorum derse onada saygı duyarım. Özetle herkes kendi fikrini görüşünü karşıt görüşe hakaret etmeden yazabilir. Hakaretin olduğu anda ben ve diğer yönetici arkadaşlar devreye girip gereğini yapar. O konuda rahat ol mesudum. :)

Birey

Üye
Üye
Benım buradan haberim yoktu abı. Teşekkürler, ben bi göz gezdireyim.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
11393243_776025415851955_7654908696763550459_n.jpg

Tekerlekli Sandalye