Tripkolic ve Müzikleri

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
harika-tripkolik-resimleri-9-225x300.jpg

Tripkolic: 11/24/1989 İSTANBUL / PENDİK Doğumluyum. 19 Yaşındayım. İsmim SEDA.. PENDİK' TE Oturuyorum. SANTİ Dinlerim Rap Söylerim.

Tripkolic: Benim Tarzım Aslında R&B Ama Bunun İçin Çalışmam Lazım ve İlerleyen Zamanlarda Bunuda Yapacağım İnşaallah. Kendime Güveniyorum, İnanıyorum Başarmak Benim Tek Amacım Olsun.

Tripkolic: Valla Trax-J Sayesinde RAP'e İlk Adımımı Attım.. Böyle Bir Çabam Yoktu. Öylesine Ama Beğendiler ve Söylememi, Devam Etmemi İstediler. Bende Devam Ediyorum.

Tripkolic: Gekko - G, Defkan ,Zeus, SANTİ- ( ABİM ) Benimle RAP Yapmıyor. Onunlada Bir Ortak Çalışma Yapmak İsterim. Ha! Birde Chrıstına Aguleara R&B Yapmak İsterim.

-Söz Yazarken Nelere Dikkat Edersin? Gerçeklerimi Yazarsın Yoksa Hep Hayal Dünyandakilerimi Yazarsın?

Tripkolic: Valla Güzel Bir Soru. Tabiki Yaşadıklarımı ve Gerçekleri. İçimde Olanları Yazarım. Beat'ı Dinlerim ve Kendimi Kaybederim. Yani Hepsi Yaşanmış Şeyler. Hayal Değil. Benim Kendimi Saklayıpta İçimde Büyüttüğüm Duygularım Bunlar..!

-Biraz Gelecekteki Planlarından Bahsedermisin?

Tripkolic: Tabiki. Benimde Herkezin Olduğu Gibi İş Konusunda İlerlemek İstediğım Noktalar Var Ama Rap Benim Herşeyim, Tek Sevgilim. Önce Onu İlerleteyim. Herkeze Adımı Duyurmak ve Kendimi Kanıtlamak İstiyorum.

-Beat' leri Neye Göre Belirliyor ve Seçiyorsun?

Tripkolic: Öyle Bi Lüxüm ve Seçimim Yok. Önce Beat Bulup Sonra Sözümü Yazarım. Ne Tarz Söylemek İstersem Ona Göre Beat'imi Seçerim.

Tekerlekli Sandalye