Türkiye çapında servis hizmeti veren akülü sandalye markaları hakkında bilgi..

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
merhaba uzun yıllardır akülü sandalye kullanıyorum. malum yol şartları şu bu akülü sandalyerin sık sık arızalanmasına neden oluyor ve bazen arızalanan parcayı bulmakta zorlanıyoruz hatta bazen değil çoğu zaman zorlanıyorum ben
bunun için türkiyede servis ağı olan ve servis ağı geniş olan bir akülü sandalya almaya karar verdim. ben manisa dayım manisada yada manisa ya yakın bir yerlerde servisi olan bildiğiniz bi akülü sandalye markası varmı?
şimdiden teşekkürler

Balaban Tatar

Üye
Üye
İMC medikal ve sunduğu servis hizmetine dair Benden de bir bilgi ...

nisan ayı içerisinde almış olduğum imc model 105 türü akülü sandalye 9 ağustos 2012 tarihinde yolda iderken çakıl taşına çarpması sonucu elektrik aksamında kesilme oldu ve yolun tam ortasında kala kaldım...Allah'tan işlek bir yol değildi. her neyse o an ev yakın olduğu için evden yardım istedimde yolun ortasından eve kadar yaklaşık 300 metre aracı engebeli bir arazide eve kadar getirdik...
Her neyse işin ilginç yanı firmayı aradığımda servis için parçanın joyistikten kaynaklandığını ve söküp firmaya yollamamı istediler ( araç garanti kapsamında olduğu halde) engel durumumdan ötürü o parçayı sökmem biraz olanaksız . belki başka birine söktürürüm ama yanlış bir harekette ise garanti kapsamından çıkacak bir hata da yapılabilir. Firma ise eğer biz gelirsek 50 TL ücret ödemek zorunda olacağımı bildirdi.(garantide olan araç için)!!! bu arada araçta bazı parçalarda el değmeden kopuyor haberiniz olsun...
amacım burada sizleri bilgilendirmek ..ben şikayetlerimi gerekli yerlere yaptım ve yapmaya da devam edeceğim.herkesin dikkatine sunmayı bir borç bildim...
.
.
.
( bana uzaklıkları yaklaşık olarak en fazla 30 dakikadır servisin) ama kargo ile göndermem isteniyor , bu da en az 3 gün sürer...

emmolu

Üye
Üye
İMC medikal ve sunduğu servis hizmetine dair Benden de bir bilgi ...

Firma ise eğer biz gelirsek 50 TL ücret ödemek zorunda olacağımı bildirdi.(garantide olan araç için)!!! bu arada araçta bazı parçalarda el değmeden kopuyor haberiniz olsun...
amacım burada sizleri bilgilendirmek ..ben şikayetlerimi gerekli yerlere yaptım ve yapmaya da devam edeceğim.herkesin dikkatine sunmayı bir borç bildim...
.
.
.
( bana uzaklıkları yaklaşık olarak en fazla 30 dakikadır servisin) ama kargo ile göndermem isteniyor , bu da en az 3 gün sürer...
anlayamadıklarım
1- garanti süresi devam ederken nasıl ücret(50 tl gerçi miktarı önemlı degıl) isterler.benm başıma farklı bir olay geldi.t sandalye degıl ama pc ıle ılgılı garantı süresınde tam 3 kez monıtörü yaktım ve hiç birindede ücret ödemedım 2 kez evıme geldıler yaklasık 1 saatlik yoldan birindede ben yolladım.sonucda ne parca ne tamirat için ücret ödemedım.
2- diğer bir konu servis size 30 dk mesafede ıken gelıp alabılırlerdı yada bir yakınınızla siz götürebilirdiniz niçin kargoda ısrar etmişler.oysa sandalye engellının eli ayagı sayılır.

mahirarslan

Üye
Üye
herkeze selamlar bazı nedenlerden dolayı uzun süre siteye giremedim arkadaşlar sürekli moral bozucu yazılar yazıyorum keşke tersi olsa bugüne kadar 2 adet akülü araba kullandın biri invacare ikinci eli tam 8 yıl kullandım sadece lastiği patladı geçen yıl bozuldu tamiri 2000 lira garanti vermediler diğeri meyra 1993 model önden çekişli 5 yıl önce kullanılmış olarak geldi tek kusuru katlanabnilir değil taksi bagajlarına sığmıyor 4*4 cipten farksız hala çalışıyor geçen yıl katlanabilir model türk malı diye araç aldım sağ motor teklemeye başladı arkadaşlar türkiyede akülü araç üretip satan en ünlü firmalar maalesef çin hurdalarını kullanıyor çok dikkat edin kumanda motor dişli kutusu hepsi aynıdır bütün firmalar aynı hurdaları kullanıyor sadece boyalar farklı maalesef türkiye çin hurdalığına dönüşmüş firma sahipleri parayı peşin aldığı için rahatları iyi bozulduysa yenisini alın işinize gelirse şu kelimelerede hazırlıklı olun buldunda bunuyorsun önceden akülü arabanmı vardı benim gibi çaresiz olanlara 6 ay veya 1 yıllığına akülü araba kullamak için türkiyedeki en ünlü firmalardan hangisi olursa olsun fark etmez almak için tavsiye ederim sonuçta hepsi aynı hurdalık adına çalışıyor

Goldmedikal.com

Üye
Üye
Merhaba,
Dilerseniz; engellilerin yaşamsal ihtiyaçlarına özel olarak, onlarca marka ve yüzlerce ürünü tek bir çatı altında bulabileceğiniz Tekerlekli Sandalye Dükkanı adlı web sitemizi ziyaret edebilir ve tüm ürünler hakkında bilgi edinebilir, karşılaştırabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyat garantisini peşin fiyatına 10 Taksitlede alabilirsiniz. Türkiyenin her yerine KARGO da BEDAVA...

Volta.com.tr

Üye
Üye
İhtiyacı olan vatandaşlarımız için ister üç tekerlekli motorsiklet, ister akülü tekerlekli sandalyeyi uygun fiyata müşterilerimize sunan, Türkiye'de yaygın servis ağı sağlayan bir üretici ve ithalatçıyız.

meto22

Üye
Üye
Meyra optamus 2 on tekerlek ic dis ariyorum nereden bulabilirim

Hakan Usta

Üye
Üye
Ankara da Bayramoğlu bisiklet firmasında bütün akülü engelli sandalyelerinin ve manuel sandalyelerin iç ve dış gri tekerlekleri mevcut olup fiyatlar uygun. Telefon Bayram bey 05325970564 ben yıllardır kendisiyle çalışıyorum. Piyasadaki çoğu medikalci tekerlekleri buradan alıp müşteriye satıyor.

Tekerlekli Sandalye