Türkiye destek ödemesi hakkında

gececi01

Üye
Üye
Red etmelerinin sebebi fiili adres değişikliği diye olmuş ikamet adresim belli ne demek oluyor bu
inanın ne demek olduğunu bilmiyorum tek bildiğim şey

devede pire arıyor devlet o yüzden 15 yıldır ne adres değiştiriyorum ne çocuğumu işe başlatabiliyorum ne tapu ne ruhsat hiçbirşey alamiyorum üstüme nefes dahi alıp verirken hissettirmiyorum devlete ölü takliti yapıyorum evde bakım maaşı alan çocuğumu misafirliğe bakkala dahi göndermiyorum ki es kaza gelirde evde bulamasalar maaşı keserler yani böyle melanet bir ortamdayız

tabiki bu konularda adres en öncelikli kriter

sgk olmayacak ev tapu araç para tarla olmayacak adresin sabit olacak gibi

okatur

Üye
Üye
inanın ne demek olduğunu bilmiyorum tek bildiğim şey

devede pire arıyor devlet o yüzden 15 yıldır ne adres değiştiriyorum ne çocuğumu işe başlatabiliyorum ne tapu ne ruhsat hiçbir şey alamıyorum üstüme nefes dahi alıp verirken hissettirmiyorum devlete ölü takliti yapıyorum evde bakım maaşı alan çocuğumu misafirliğe bakkala dahi göndermiyorum ki es kaza gelirde evde bulamasalar maaşı keserler yani böyle melanet bir ortamdayız

tabiki bu konularda adres en öncelikli kriter

sgk olmayacak ev tapu araç para tarla olmayacak adresin sabit olacak gibi
aracın aldığın fiyatın 120 de 1 ini gelir olarak sayıyorlar, yok yani yahu verdiğiniz çerez parası bile değilde neden bu kadar zorluk yaşatıyorsunuz engellilere.

Özge52

Üye
Üye
2022 engelli maaşları PTT kurum odemelerinde güncellenmiş

Hsnslmz

Üye
Üye
Arkadaşlar evde bakım maaşı alıyoruz şu aile destek proğramına başvursak sıkıntı çıkar mı ya ?
Evde çalışan sgklı da var.
Bakım parasını falan keserler diye korkudan başvuramadık onca zaman..

Özge52

Üye
Üye
Arkadaşlar evde bakım maaşı alıyoruz şu aile destek proğramına başvursak sıkıntı çıkar mı ya ?
Yo neden sıkıntı çıksınki

mert

Üye
Üye
Yo neden sıkıntı çıksınki
hem bakım maaşı alıyorsa hemde evde çalışan sgk varsa nasıl olacak bu özge hanım sydv buna onay verirmi sanıyorsun boş boş konuşmayın sanki tc çımıyor hane gelirinin
aile destek yardımını onay vereceklerini sanmıyorm hane gelirine bakıyorlar

mert

Üye
Üye
hem bakım maaşı alıyorsa hemde evde çalışan sgk varsa nasıl olacak bu özge hanım sydv buna onay verirmi sanıyorsun boş boş konuşmayın sanki tc çıkmıyor r hane geliri

hem bakım maaşı alıyorsa hemde evde çalışan sgk varsa nasıl olacak bu özge hanım sydv buna onay verirmi sanıyorsun boş boş konuşmayın sanki tc çımıyor hane gelirinin

Özge52

Üye
Üye
Banamı diyorsunuz boş boş konuşmayın diye ben fikrimi söyledim ozaman soru sormayın

veli 1500

Üye
Üye
Çocuk bileşeni yardım bu ay yatacak demişti sayın bakan buna başvuru yapmaya gerek yokmuş sosyal yardım alanların var dedi onların hesaplarına yatıracakmış arkadaşlar aydınlatırmısınız biz

mt_44

Üye
Üye
20221031_165652.png

Hsnslmz

Üye
Üye

Hocam durumu şöyle açıklayayım. Evet hem bakım parası alıyoruz hem sgk lı çalışan var fakat evdeki yaşayan kişi sayımız 8 kişi. Acaba kişi başı gelirin ne olması lazım aile destek için

Tekerlekli Sandalye