Turan Ordusu Kuruldu - Türk Orduları Birleşiyor...

kartalreis

Üye
Üye
is (4).jpg

Lozan Antlaşmasından 9 yıl sonra 1933 yılında Atatürk ile General Mac Artur görüşmesi esnasında Atatürk tarafından söylenen söz: ''Allah nasip eder, ömrüm vefa ederse Musul, Kerkük ve adaları geri alacağım. Selanik de dâhil Batı Trakya'yı Türkiye hudutları içine katacağım.''

(Türk Silahlı Kuvvetler Dergisi, syf: 26, sayı: 333, Temmuz 1992)

İlmi Siyaset --feyz alınt

kartalreis

Üye
Üye
Türk milleti cihana hakim olmak için yaratılmıştır.

Hacı Bektaşi Veli

kartalreis

Üye
Üye
92810744_2373709012729289_7019141910845456384_o.jpg
Dindar Atatürk ---feyz a

Görüyorsunuz değil mi?

Koronavirüs için, Türkiye'de uygulanmaya başlanan 'plazma tedavisi' olumlu sonuç vermeye başladı, şu an uygulanan bu tedavi yöntemi için, hastalardan alınan PARA :

- ABD’de 35 bin dolar,
- Avrupa’da 25 bin avro
- Türkiye’de ise ÜCRETSİZ.

Türkiye'yi beğenmeyenler, amerika'ya şikayet edenler utansın..

kartalreis

Üye
Üye
Bozkurt ile kıyamete kalan

Yalan dünya değil misin?

Pir Sultan Abdal

kartalreis

Üye
Üye
Bismillahirrahmanirrahîm

Rahman ve Rahîm olan Allah adıyla

Elmalılı Orj. - De ki: eğer siz Allahı seviyorsanız hemen bana uyun ki Allah da sizleri sevsin ve suçlarınızı mağfiretle örtsün, Allah gafurdur, rahîmdır

Elmalılı S1 - De ki: Eğer Allah'ı seviyorsanız hemen bana uyun ki Allah da sizleri sevsin ve suçlarınızı bağışlasın; Allah, daima bağışlayan ve esirgeyendir. (Ali İmran 31)

kartalreis

Üye
Üye
“Ben Avrupa’ya giderken kafam önümde eğik gitmiyorum.Çünkü çocuk, kadın ve ihtiyar öldürmedik. Çünkü hiçbir kutsal yere saldırmadık.

Oysa onlar bunların tamamını yaptı.Hem de Batı`nın gözü önünde; Batı medeniyeti adına.”

Aliya

kartalreis

Üye
Üye
Bugün
Turan da Cuma
Kutlu olsun, Hızır yoldaşınız olsun...

Mertyigit

Üye
Üye
helal sana kartalreis bu zor günlerde zillet ittifakı iktidar olmazda olursa
kürt devleti kurulur ama vatan evlatları 2023 de sandıkta hezimet yaşatcak zillet ittifakına
türk kanı ağır bi kandır herkezde bulunmaz
pkk yla ittifakın hiçbi mazereti bahanesi olamaz
pky la ittifak yapanda asil türk kanı yoktur çünki

mert

Üye
Üye
masalı sen anlatma yılını tam hatırlamıyorum yukarıdada söylemiştim kuzey ığrağa yapılan operasyonun nasıl sonuçlandığını hatırlayalım ileri gitme karşında beni bulursun türk ordusu değil islam halifesinin orduları olacak ALLAHIN İZNİYLE
hatırladıgım kadar kardeşim sene 92 93 yıllarında olması lazım o yıllarda ben hakkariçukurcada jandarma komando olarak askerdim o zaman büyük bir operayon vardı paşamız osman pamukoglu idaresinde 2 taburda 4 tugaydan oluşan türk birlikleri kuzey ırak cudi gabar ikiyaka ap buralar temizlenmişti bir hafta içinde 600 pkk leşi o daglara kurtlara çakallara yem olarak bırakıdı ve sonrası kandil dagı 4 koldan girildi kandile az bir ramak kalmıştıki giröemize o dönemin cumhurbaşkanı süleyman demirel o zamanın başbakanı tansu çillerdi paşamız osman pamukogluna emir geldi emri verende ABD idi emir şöyle idi türk askerini derhal geri çekilmezse ABD ordusu müdahale edecek dediler türk askerini geri çekilme emrini bizzat paşamıza iletildi ve türkordusunu geri mecburiyet olundu ve geri çekildi ve gazateciler pasamızdan öldürülen pkk leşlerini bize gösterirmisin diye talepte bulundular paşamız ben türk askerine leş toplatmamdiyerek gazeticileri gidin dagın eteklerinde leşler orada gidin bakın demişti bu pkk laneti o zamanlar bitmek üzereydi asker kışlasına geri dönümce bizde senelik izine gelmiştik memlekete on gün izin yapabildim derlerya kara haber tez duyulur
Değişik şehirlerde 28 yıl önce acemi birliklerindeki eğitimlerini tamamlayan askerler, usta birliklerine gitmek üzere Malatya'daki toplanma merkezine teslim oldu.

Burada hazırlıkların tamamlanmasının ardından otobüse bindirilen çoğu acemi ve aralarında öğretmenlerin de bulunduğu silahsız askerleri taşıyan otobüsler, 24 Mayıs 1993'te Bingöl'e doğru yola çıktı.

Otobüsler, aynı gün Bingöl-Elazığ kara yolu Bilaloğlu köyü mevkisinde pusuya düşürüldü.

PKK'lı teröristler, otobüsten indirip kırsala götürdükleri sivil kıyafetli askerleri, sıraya dizerek şehit etti. Hain saldırıdan 3 asker yaralı kurtuldu.33 askerimiz haince şehit edildi emri verende şuan bebek katili şerefsiz o.ç öcalanın kardeşi osman öcalandır birde bu şerefsizi trt çıkardılar kardeşim

Mertyigit

Üye
Üye
fetöcü askerler pkk ya bilgi veriyodu o zamanlar şurda askerler geçicek pusuya yatın diye
şimdi fetö farkedilip askeriyeden temizlendikçe şehit sayımız çok az oluyo o da kazayla falan
siz başkan aponun heykelini dikecez demirtaş hainiyle kahvaltı hayalleri kurun

Nikee

Üye
Üye
İş birliği antlaşması yapıldı eğitim ekipman desteği falan Turan devleti kurulmadan ordusu nasıl kurulsun Hem şu Turan ı ikide bir islam yada Müslümanları koruyacak diye lanse etmeyin Türk mileti içinde hiristiyan da var örnek Macarlar ve Bulgarlar öte yandan şamanist Türkler var Finliler keza hiristiyan japonlar şintoist Turan din Birliği değil kan ve soy birliğidir Buna en güzel örnek iki hiristiyan Gagavuz askerinin sovyet zamanı ermenistan üzerinden Azerbaycan mevzilerine ateş et emrini yerine getirmemesi bize kimse Türk kardeşlerimize ateş ettiremez deyip tankı terk ettiler ve yargılanıp ceza yediler
Hoca Yesevi nin dediği gibi Din seçim Türklük kader dir Bu gün Müslüman bir Türk din değiştirebilir kimse buna mani olamaz içinden geleni yapar ama asla Türklüğünü değiştiremez çünkü kanı Türk

Mertyigit

Üye
Üye
demin tele 1 de gördüm emekli bi general
vatanseverlik bu hükümetle mücadele atmektir diyo
yorumsuz
etmektir
yanlış yazdım
vatanseverlik bu hükümetle mücadele etmektir diyo
ben bi vatansever olarak bu hükümetle gurur duyuyorum

kartalreis

Üye