Türk Telekom Engelli İndirimi

Türk Telekom'un internet tarifelerinin yanısıra “ev telefonları içinde indirimli paket” uyguldığını biliyormuydunuz?
Türk Telekom'un adsl ayağı (ttnet) türkiye de ilkkez özürlü vatandaşlara indirimli internet sağlayarak engelli vatandaşlara destek sağlamış ve onların teknoloji ile buluşmalarına katkı sunmuştur.

Ev Telefonu Engelli İndirimi

Sosyal Tarife adı altında sunulan hizmetten yüzde 40 ve üzeri derece de sağlık kurulu raporu olan tüm engelliler (işitme engelli, görme engelli vb. gibi) yararlanabiliyor.

İşte Sosyal Tarife paketinin detayları:

Engelli Kullanıcılara İndirimli Telefon Tarifesi

Türk Telekom, %40 ve üzerinde özür oranı durumunu belgeleyebilen müşterilerine sunduğu "Sosyal Tarife" ile şehir içi ve şehirler arası sabit hatlara yönelik 3000 dakika bedava kullanım sağlayan 12,5 TL'lik özel bir paket sunuyor.

İndirimli internet paket ve seçenekleri hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız:> http://engelliler.gen.tr/f83/ttnet-engelli-indirimi-avantaj-dezavantajlari-24580/

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben geçen ay kimlik kartı rapor vs herşeyimi yanıma alarak Telekom a engelli indirimi için başvuru da bulundum. ordaki memura engelli indirimi kaç tl dediğimde önce bi yüzünü buruşturdu sonra arada bi fark yok gibisinden bişeyler söyledi. ben ona siz kaç tl olduğunu dediğimde memur tarafından bi dövülmediğim kaldı. ücretsiz mi yararlanacaksınız ne bekliyorsunuz gibisinden hiçte üzerine lazım olmayan şeyler söyledi. Memur değil eğitim seviyesi sanki sıfır düzeylerde dolaşan biri.

Şimdiye kadar kimse beni bu şekilde azarlamamıştı. Telekom binası 7-8 basamak merdivenle çıkılıyordu giriş bölümünde de çok zorlanmıştım. Güya uygun ücreti var diye başvuralım dedik. Bi ton azar yiyip geri döndük :(

Geri