Türk Telekom, Görme Engelli Müşterileri için Sosyal Tarife Paketi Hazırladı

Eskişehir Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyesi Emel Kapanoğlu, Türk Telekom'un, görme engeli yüzde 40 ve üzeri olan müşterileri için "Sosyal Tarife Paketi" hazırladığını bildirdi.

Engelli Meclisi Eş Başkanlığını da yürüten Kapanoğlu, düzenlediği basın toplantısında, Türk Telekom'un engelliler için ADSL indirim kampanyası düzenlemesi ve "Sosyal Tarife" paketi hazırlamasından dolayı mutluluk duyduklarını belirtti.

Hastane sağlık kurulu raporları ya da Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığının verdiği özürlü kimlik kartıyla yüzde 40 ve üzeri göremezliği belirlenen TTNET müşterilerinin uygulamadan yararlanabileceğini söyledi.

Kapaoğlu, konuşmasının ardından uygulama nedeniyle Kent Konseyi üyeleriyle birlikte pasta kesti.

TTNET resmi sitesi TTNET | Ana Sayfa | İnternet de konuyla ilgili bir bilgi bulamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için yaklaşık 1 saattir telofonla ttnet müşteri hizmetleriyle görüşüyorum. Oradan oraya bağladılar. Ben sürekli bu kampanya hakkında resmi sitede neden bilgi verilmediği sordum. Onlarda "doğrudur resmi siteye bu bilgi girilmemiş, adınıza şikayet kaydı oluşturduk, en kısa sürede size telefonla bilgi verilecektir." dediler. Yine ısrarla ve üzerine basa basa "bu kampanyadan sadece görme engellilermi yararlanıyor diğer engelli grupları yararlanamıyor mu?" diye sorduğumda HAYIR sadece görme engelliler yararlanıyor bilgisini aldım. Ayrıca ne kadarlık bir indirim yapıldığını müşteri temsilcisi dahi bilmiyor. Bu nasıl bir kampanyadır nasıl bir hizmettir anlamadım. Pes diyorum. Bakalım mutlaka telefonla bana dönüş yaparlar belki birazdaha detay öğrenebilirim o zaman.

bu nasıl bir kampanyadır, nasıl bir hizmettir................nasıl olacak; yarım yamalak bir hizmet daha.!!! başlık; Türk Telekom, Engelli Müşterileri için Sosyal Tarife Paketi Hazırladı diye geçiyor ama içeriğini okuyunca, sadece görme engelli vatandaşlarımızın yararlanacağı bir tarife ile karşılaşıyoruz.!!! şimdiye kadar engelli vatandaşlara verilen hangi hizmet eksiksiz yapıldı ki.?!!

Geri