TÜRKİYE AİLE DESTEK ÖDEMELERİ HAKKINDA

Benim bu gün bir kaç saat önce aile destek ödemelerinden e devletten baktıgımda 950 tl ödemeniz teslim edilmiştir yazıyor, pttbank hesabına baktım hesaba gecen bir miktar yok, ptt kurum ödemelerinden baktım hiç bir şey yok bu ay erken mi yatırdılar diye sevinirken hiç bişey yatmamış olması düşündürdü,
sizlerinde öyle olanınız var mı arkadaslar,
tsklr

Benim bu gün bir kaç saat önce aile destek ödemelerinden e devletten baktıgımda 950 tl ödemeniz teslim edilmiştir yazıyor, pttbank hesabına baktım hesaba gecen bir miktar yok, ptt kurum ödemelerinden baktım hiç bir şey yok bu ay erken mi yatırdılar diye sevinirken hiç bişey yatmamış olması düşündürdü,
tsklr
aynen benimde aynısı görünüyor

Ödemeniz teslim edilmiştir. devam ediyor ama geçen ayın ödemesi olabilir mehmet kardeşim cumaya kadar yatar bence

tsklr
Ewt bizimde öyle? Niye

Büyük ihtimalle hazine ödemeyi ptt ye yapmış. Ptt güncellememiş olabilir, devam ediyor demesi aile destek ödemeleri devam edecek gibi.

annemin bez parasında sorun yok yine 496tl yatırmışlar sanırım cumaya verirler
otuztane bez parası 442tl gelde yaşa arkadaşlar

Aile destek yardım paketi
Türkiye genelinde her ayın 10. da
E DEVLET ptt kurum ödemlerinde aktif olur 11 de alırsınız

TARİHLER

hafta sonunda denk gelliyorsa
ptt kart ile
ptt atm lerinden veya ziraaat bankası atml lerinden paranızı çeke bilrisiniz

TARİHLER

ptt kart ile
Çok tşkedirim PTT kartım yok annemin engelli kartı var onunla olurmu bn daha yeni başvurdum bu ay görünümü bilemiyorum sgkdeki bayan anca Şubat ta yatar dedi.

TARİHLER

ptt kart ile
Ben bez parası ni sormuş tum yine de tsedrim

Çok tşkedirim PTT kartım yok annemin engelli kartı var onunla olurmu bn daha yeni başvurdum bu ay görünümü bilemiyorum sgkdeki bayan anca Şubat ta yatar dedi.

Ben bez parası ni sormuş tum yine de tsedrim
engelli kartı ile sadece ptt şubelerinden alabilrsiniz BU ARADA AİLE DESEK ODEMLERİ HESAPLARA AKTARILMIŞTIR
HAFTA SONUNA DENK GELENLER CUMARTESİ AÇIK OLAN PTT ENGELLİ KARTI VEYA KİMLİK İLE PTT ŞUBLERİNDEN
PTT KARTI OLANLAR ZİRAAT BANK ATM LERDEN PARALARINI ÇEKEBİLİRLER

Geri