Türkiye Aile Destekleri Programı bu ayki tarih belli oldumu

Türkiye Aile Destekleri Programı ptt ödemelerinde veya e devlette görünen varmı bu ay yani ağustos ayının kaçında yatacak bilgisi olan varmı

Az önce yine baktım PTT atmsinden belki bir ihtimal pazar günü yatmıştır diye ama lakin maalesef henüz daha yatmamış aile destek ödemesi Ağustos ayı ödemeleri lakin bu gece yarısında tekrar yazarim yine acaba edevlette guncellenirmi sizce bu gece yarısı arkadaşlar tşkler.

Az önce yine edevletide kontrol ettim lakin henüz daha bir güncelleme olmamis acaba sizce yarın yatarmi kıymetli arkadaşlar cunki malum salı günü 30 agustos yani resmi tatil ve çarşambada ayın 31 i yani ay bitiyor bakalım beklemede vede takipteyiz efendim.

Saygılar

Şimdi yine baktım edevletten kontrol ettim arkadaşlar lakin halen daha henüz güncelleme yoktur bakalım bekliyoruz takipteyiz hayırlısı olsun inşallah.

En derin saygılarımla

ARKADASLAR BENDE BU SEKİLDE HIC PARA ALMADIK NEDEN VE NE ZAMAN YATAR BİLGİSİ OLAN VARMI.
5015.jpg
5014.jpg

az önce aradım 144 dü ordaki telefona bakan arkadaş bizlere henüz genelge gelmedi rei kurmdan gelecek habere göre işlemlere ve ödemelere başlanacağını söyledi bekliyceksiniz resmi kurumdan haber çıkana kadar dedi geçen ay 29 unda yatmış bu ay belli değilmiş.

Şimdi PTT den geldim ama maalesef yatmamış vede sorduğum da net bir tarih verilmiyor Ağustos ayida bitiyor ne olacak acaba bekliyoruz takipteyiz tskler

Geri