Üniversite tez icin engellilerin vergi hakları mülakatı

Buseenginn

Üye
Üye
Arkadaşlar üniversite bitirme tezim için Yardımınıza ihtiyacım var. Kısa bi mülakatım var engelli vatandaşların vergi oranları ile ilgili. İsim soy isim Almıyorum. Sadece engel oranınız, yaş ve cinsiyet. Yardım ederseniz çok sevinirim. Doldurmak isterseniz soruları mail de atabilirim buraya da yükleyebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Hakan.60

Üye
Üye
Bence soruları buraya yükleyin herkez görsün.cevap vermek isteyenlerde size özelden cevaplasin veya mail yoluyla.
Eğitiminize yardımcı olmaya çalışacak arkadaşlar mutlaka vardır aramızda

begum2008

Üye
Üye
Merhaba
Unuversite lerde okuyan ve gerek proje gerek tez yazılımların ilişkin destek amaçlı bende dusuncelerimi aktarmaya çalışmak isterim
45 yaşında çalışan bir bayan ım %40 raporla engelli kadrosu ile çalışmaktayım yaklaşık. Konu içeriği vergi ile alakali sanırım ben 31 tl vergiden mua fim ancak yıllık gelr vergisinde yarı yarıya vergi alınıyor yıllık vergiler yüksek olduğu için yani kısacası yıllık gelir vergisi aylık 300 olduğu ve engelli senede bunun yarısı 170.00 tl kesilmektedir.
Oysa bu meblağı alınmaması gerekiyir
Iskantine ulkelerde engellilere degil vergi ne çok haklara sahipler.
Oysa bizlerden yıllık gelir vergisini almaması gerekir tezinizde bu konu üzerine gerekli çalışmalarınızı yapacağınızı ümit ediyorum

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

iocak

Üye
Üye
Arkadaşlar üniversite bitirme tezim için Yardımınıza ihtiyacım var. Kısa bi mülakatım var engelli vatandaşların vergi oranları ile ilgili. İsim soy isim Almıyorum. Sadece engel oranınız, yaş ve cinsiyet. Yardım ederseniz çok sevinirim. Doldurmak isterseniz soruları mail de atabilirim buraya da yükleyebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.
qwerexel@hotmail.com

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye