üniversitede memurluk hakkında merak ettikleriniz

marcus_oredius

Üye
Üye
üniversitede memurluk hakkında merak ettiklerinizi yazın ben perşembe sabahı bunları burdaki arkadaşlarıma cvp verdirtecem

erolktll

Üye
Üye
az öncede sormuştuk ama bir de onlardan duyayım d,yelim istanbul üniye atandım ve öğrenci olarak girdim bana üni ne gibi uygulamalar yapacak. ? TREŞEKKÜRLER.

marcus_oredius

Üye
Üye
bir üst kurum okuyan personele kurumlar her türlü yardımda bulunmak zorundadır. ama genelde şef ve müdürün iyi niyetine bağlı. ben kendim den örnek vereyim. af çıktığında benim bursaya gittiğim günler haricinde bana nöbet yazdılar ve gitmeme izin verdiler. tabi ben bitiremedim gene o başka konu ama dediğim gibi iyi niyetli ve anlayışlı iseler seni zaten gece işlerine verirler veya gece olan bir bölüme kaydırıp ordan bir başka personeli kendi bünyelerine alırlar.

sebboy

Üye
Üye
ben diyelimki büyük şehirde bir üniversiteye santral memuru olarak atandım ordakı çalışma saatlerım nasıl olur vardiyaya kalmak gibi bir durum olurmu çalışma şartlaım ağır olurmu üniversitede eve geliş gidiş için servisim olurmu yada araba bulmak kolay olurmu cevaplandırırsanız çok mutlu olurum

marcus_oredius

Üye
Üye
şimdi ben esogü için yorum yapacam normal vardiya için servis var akşam santral memurları eğer tıp fakültesindeyseniz 16 saat hafta içi 12 saat hafta sonu nöbetleriniz oluyor. genelde 2 hafta 1 hafta sonu çalışıyorsunuz. üniversitelere genelde ulaşım problem değil belediyeler üniversitelere birçok araç gidecek şekilde ayarlar. ben kendi araçım olmasına rağmen paso çıkartıp belediye ulaşım sistemiyle gidip geliyorum. eğer gündüzleri çalışırsanız o zaman haftanın 5 günü çalışırsınız ve sabah 8 de iş başı saat 17 de işten cıkarsınız ama saat 16 da paydos edersiniz sizden sonraki vardıya geliyor saat 16da.

sebboy

Üye
Üye
Supermişde bisi daha sorucam mesela bu tip fakültesi örneğini hastane olarakmi verdiniz yoksa okulmu olarak

marcus_oredius

Üye
Üye
zaten tıp fakültesi dediğinizde bu bir bütündür. eğitim kurumu genelde arka tarafta bulunan dersliklerdir öğrenciler bir süre 3-4 sınıfa kadar burda okur ve sonrasında staj ve intörlük yapmak iççin insan içine çıkarlar ama yönetimleri genelde hastahane başmüdürlük tarafında olduğundan dolayı genelde bütün personel hastahane tarafına yığılmıştır.

sebboy

Üye
Üye
anladım ben hastahane olarak bir üniversite değilde okul olarak bir üniversiteye memur olarak atanmak istiyorum ondan sordum çok tskler verdiğiniz bilgiler için yanlış yazmısım

Son düzenleme:

erolktll

Üye
Üye
sebboy yanılmıyorsam aynı yeri istiyoruz sende istanbul istiyorsun galiba.
anladım ben hastahane olarak bir üniversite değilde okul olarak bir üniversiteye memur olarak atanmak istiyorum ondan sordum çok tskler verdiğiniz bilgiler için yanlış yazmısım

erolktll

Üye
Üye
dediğiniz kriterlerde ben istanbul üni. yi gördümde yanılmışım demek ki ..:)

sebboy

Üye
Üye
olur öle vakalar şebboy yakalar:) bnsadece örnek vermiştim:D

YassaX

Üye
Üye
Özellikle Hem Devlet Memuru Olup hem de Üniversite Okumak isteyenler ; İNŞALLAH , ikisini de yapabileceklere yere atanırlar ve iki yeride aynı anda başarıyla yürütürler .

Tekerlekli Sandalye