Üye rahatsızlık veriyor silinmesini istiyorum

serap07

Üye
sapık.jpg

bu üyenin profiline bakacak olursanız daha yeni üye ve sıfır mesaj ama hemen özel mesajla bayanlara tanışabilirmiyiz mesajı atmalar......ve büyük ihtimal bu kişinin ip numarasını incelemeye alacak olursanız farklı üyelikleride mevcuttur... çünkü tesadüf olamaz ben üye olduğum gün üyelik almış ve hiç mesaj yazmadan direk bana özel mesaj.. arkadaş olabilirmiyiz mesajı...evli olduğumu söyleyince ne olmuş yani bu sorunmu cevabı ? isteyen yönetici olursa pm atsın şifremi vereyim tüm mesajları okuyabilir... yani engellilerin bulunduğu bir sitede millet can sağlık derdinde iken birilerinin uçkur zevk derdinde olmasını hiç hazmedemedim

hancı

Üye
Üye
bunların bizler gibi derdi sorunu yok içimiz dışımız kararmış insan şu siteye girerde macera peşinde koşarmı hayvan oglu hayvan başkalarıda senin ailene asılsa sen ne yapardın çok ayıp yetkililer arkadaşı nallasın

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Uyarınız için teş.ederim değerli üye ne yapalım maalesef böyle geniş büyük bir sitede bir kaç tane gereksiz kişi olabiliyor gerekli ceza verilmiştir.

hancı

Üye
Üye
Uyarınız için teş.ederim değerli üye ne yapalım maalesef böyle geniş büyük bir sitede bir kaç tane gereksiz kişi olabiliyor gerekli ceza verilmiştir.

teşekkürler usta belki kabalık yaptım yazdıklarımla ama öyle kişilere az bile

Tekerlekli Sandalye