Üzerime daire var diye 2022 maaşı başvurum red edildi

dağıstan

Üye
Üye
arkadaslar 2022 maaşı için geçen ay defterdarlığa muracaat ettik üzerime daire var diye başvurum red edildi. benim hiç bir gelirim yok ne ssk lı yım nede bağkur lu başka bir yerdende maaş falan almıyorum babam güvence olsun diye şu an oturduğumuz evi benim üzerime yaptı şimdide başımıza bela oldu.
böyle olacağını bilseydik hiç bulaşmazdık bu tapu işine şimdi ne yapmamızı önerirsiniz acaba diyorum benim üzerimdeki daireyi babamın üzerine yapsak başvuruyu kabul ederlermi birde şu olabilirmi mesela daireyi babamın üzerine yaparız yeniden başvururuz başvuru kabul edilince yeniden daireyi kendi üzerime geciririz. bu olabilirmi yada başka bi öneriz varmı ne yapmalıyız*???

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ev gelir getiren bir mülk değilse yani kirada degilse kurum reddetmemeli ancak evi arabası olan kişilere yeşil kart verilmemekte, 2022 maaşınızın baglanması halinde sağlık giderleriniz yeşil kartla sağlanması gerekirken ev olduğundan dolayı sorun çıkartırlar..
Neticede ev gelir getirmiyor diye tekrar itiraz edip başvurunuzun yeniden değerlendirilmesini isteyin olmazsa eğer en kısa yol evi babanızın üstüne yapmanızdır, sonradan evi üstüne almanız halinde sorun çıkar, babanız tapuya gidip bana birşey olması halinde ev oğluma kalmalıdır diye bi şerh koydurur ev yine size kalır.

Tekerlekli Sandalye