Uyku apnesi, tansiyon ve fiziktedavi nedeniyle ÖTV indirimi?

mesutcelebi

Üye
Üye
iyi günler,2018 yılında engelli raporuna başvurdum ve %56 oranında 1 yıl süreli rapor â sahibim.raporun içeriği uyku apnesi+hipertansiyon ve fiziktedavi.Bu rapora istinaden araç hakkına sahip olduğumu il sağlık müdürlüğü bilgilendirme yaptı ve ben araç acentasindan teyit ettim.fakat almadım.2019 yenileme için heyet e başvurdum yine %56 oranında iki yıl süreli rapor verildi.araç acentesine gittim.fiziktedavi den almış olduğum oran nöroloji bölümüne aktarılmış ve araç hakkına sahip değilmişim.Bu konu ile alakalı ne yapmam gerekiyor,Teşekkürler.

HTC One M9 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr

HTC One M9 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba mesut bey, bu saydığınız hastalıklara ve rapor oranınıza binaen ötv indirimden yararlanamazsınız malasef.

mesutcelebi

Üye
Üye
Merhaba mesut bey, bu saydığınız hastalıklara ve rapor oranınıza binaen ötv indirimden yararlanamazsınız malasef.
Değerli Abim,Aynı oranları geçen Sene aldım ve isteseydim araç alabilirdim il sağlık müdürlüğü nün onayı geldi araç acentesi bu arada engelli ehliyet ı de aldım.kod olarak 40.11.78

HTC One M9 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Tekrar merhaba Mesut bey, uyku apnesi ve tansiyon nedeniyle kesinlikle alamazsınızda fiziktedavi den kastınız tam olarak nedir? Bize biraz o.pedik engeliniziden bahsedermisiniz?

Tekerlekli Sandalye