uyku apnesi ve yetim aylığı

mert

Üye
Üye
öncelikle slmlar saygılar bundan iki ay önce birer ay araıyla uyku testine girdim ve iki testimde agır çıktı ve gögüs hastanesinde solunum cihazı raporu verildi ve bu cihaz sgk olmadıgı için safece 770 tl karşılayıp yada sgk kurumunda olmadıgı için 3 ay 4 ay beklemek zorunda kalacakmışım ve bir kişi vefat edecekte solunum cihazı temin edilip size verilecek yaa medikalcilere yönlediriyorlar tabiki neyse asıl konumuza gelelim ben daha öncede vefat eden babamın yetim maaşına baglanmak için daha önce sgk başvurup gereken işlemleri yaptırıp bu ayın 16 sında üniversite hastanesine başvurdum 10 tane dr dolaşmamı istediler tabiki her dr randevulu olup ayın 16 gögüs hastalıkları na girdim kan alındı covit testi solunum akçiger flimi derken bugünde nöroloji genel cerrahi iç hastalıklar hallettim ve gögüs dr sonuçları ögrenmek için içeriyi girdik daha önceki iki defa girdigim uyku testlerini sonuçlarını verdim solunum cihazıda kullandıgımı söyledim medicalden aldıgım taksitle solunum cihazını faturasını bile gösterdim bana dediki tekrarda yani üniversitede uyku polinikigine tekrar gireceksin dedi yani benim daha önceki uyku testlerini kabul etmiyor gibi tekrardan gireceksin dedi ve randevu almamı söyledi oda 3 ay sonra yada iki ay sonraya gün veriyorlarmış bu mantılmı sizce arkadaşlar neden daha önceki yapılan uyku testlerini kabul etmiyor bu testi yapan kurum gögüs hastalıları hastanesi keşke başvuru yapmasaydım bu kadarda sorun açacaklarını ı tahmin bile etmiyordum yarıında aç karnına kan verecem diyabet ayın 26 sında ruh hastalıkları göz kbb fizik yani bu raporun çıkması 3 ay sürer gibi tahmin ediyorum kimseyede tavsiye etmiyorum yetim maaşını zaman kaybı para kaybı bence

Tekerlekli Sandalye