Vakıfbank 50 Engelli Personel Alımı Yapacak

gülümse_hayata

Üye
Üye
Engelli personel alımı yapan bankalar listesine Vakıfbank’da dahil oluyor. Vakıfbank çeşitli departmanlarda görevlendirmek üzere 50 engelli personel alımı yapacak.

Türkiye Vakıflar Bankası’nın 50 tane Büro Memuru alımı için aranan nitelikler;

* Erkeklerde 30, Bayanlarda 28 yaşını doldurmamış olmak.

* Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakülte ve yüksekokullarının; maliye, kamu yönetimi, iktisat, ekonomi, işletme(turizm işletmeciliği dahil), uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonometri, bankacılık, finans, sigortacılık, muhasebe, uluslararası ticaret ve finansman, sermaye piyasası, siyaset bilimi, aktüerya, yönetim bilişim sistemler, tüm mühendislik dalları bölümlerinden, fen-edebiyat ve eğitim fakültelerinin istatistik, matematik, fizik, kimya ve biyoloji gibi sayısal bölümlerinden, Lisans düzeyinde veya ilgili bölümlerin Ön Lisans programlarında öğrenimlerini tamamlamış olmak.

Not:İş görüşmesi toplu mülakat şeklinde olup 20.11.2013 Çarşamba günü saat:10.00 da Sanayi Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi Güler Sokak no:51 Kağıthane-İstanbul adresinde yapılacaktır. Mülakata katılacak adayların yanlarında CV(özgeçmiş), Nüfus Cüzdanı ve fotokopisi, diploma fotokopisi, engel durumunu gösterir sağlık kurulu raporu fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf getirmeleri gerekmektedir.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Aranızda iş arayan, bankada çalışmak isteyen ve yukarıda belirtilen kriterlere uyan arkadaşlar var ise benden size tavsiye bu fırsatı kaçırmayın mutlaka başvurun en azından sonuç olumsuz dahi olsa ki inşallah olmaz yine de mülakat deneyimi ve iş görüşmesi tecrübesi yaşamış olursunuz. Özellikle bankayı tercih edecekler için bu çok iyi bir fırsat olabilir ve siz okuduğunuzda 50 kişilik alımı çok az bende o şans yok diye geri çevirmeyin olur mu ? hayat bu hiç belli olmaz ve bakarsınız siz çok istekli olduğunuzda o şans size çıkabilir.

Eğer faydası olacaksa diye eklemek istedim. Görüşmeye gitmeden önce Vakıflar Bankası hakkında biraz bilgi sahibi olun netten okuyabilirsiniz ve özellikle günlük döviz kurları hakkında güncel bilgi sahibi olun demek istiyorum. Özellikle son akşam herhangi bir gazetenin ekonomi sayfasını baştan aşağı okumanız bile size fayda sağlayacaktır.

Bu iş başvurusuna başvurmayı ve görüşmeye gidecek tüm arkadaşlarıma bol şanslar diliyorum.

karbeyaz25

Üye
Üye
selamlar vakıfbankta hala çalışan var mı ? tekrar alımı yapacak mı bilginiz varsa

Tekerlekli Sandalye