Vasi raporu evde bakım raporunu etkiler mi?

• Konuyu başlatan BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM
  • Başlangıç tarihi
B

BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM

Guest
arkadaşlar bi yakınım evde bakım maaşı alıyor raporu var % 80 agır özürlü raporu mevcut bu rapordan sonra vasi raporu alındı bu vasi raporu bakım maaşı raporunu etkilermi cvp verirseniz sevinirim

gülümse_hayata

Üye
Üye
Verilen engellilik oran raporunudur bu evde bakım maaşı raporu yada 2022 maaşı raporu diye ayrıştırılmaz. Bir engellilik oranı belirlenip bu rapor verilir ve uygun olan haklar bu rapor neticesinde alınır. Örneğin evde bakım maaşı gibi. Vasi belgesi almasıda bu alınan evde bakım maaşına bir sıkıntı yapmayacaktır.

karakoca10

Üye
Üye
bugün sosyal hizmetlerden geldiler kontrol için biz vasisi raparu çıkartmamıştık acilen vasılik raporu çıkartmam istendi benden bundan sonra gerekli mecbur dedi memur bana sizin vasilik raporu olması daha iyi

B

BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM

Guest
gülümse hayata rapor çeşitleri farklı oluyor evde bakım 2022 raporu dereceli oluyor % 80 %50 gibi vasilikte derece yoktu demek istedigim bazen forumda okuyorum evde bakım alıyor sonra araç için v.s sonradan rapora giriyor rapor oranı düşüyor bazen agır engelli hayır yazıyor sonradan rapora girdigi zaman bu sefer evde bakım maaşı tehlikeye giriyor umarım anlatabilmişimdir

B

BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM

Guest
not:VASİLİK İÇİN HEYETE GİRDİ YAKINIM ONUN İÇİN SORUYORUM VASİLİK BELGESİ DEGİL VASİLİK RAPORU ALDI

Tekerlekli Sandalye