Vergi dairesi, (sadece hareket hareket ettirici aksamda özel tertibatlı taşıt kullanması gerekir. Yetmez diyor

Ylmzkaan06

Üye
Üye
IMG_0175.jpeg

Açıklama kısmında, (hareket ettirici akşamda özel tertibatlı taşıt kullanması gerekir) Yetmez diyor,
İlk muayene, bulgularıda önemli diyor dolayısıyla ilk muayene olduğunuz ortopedi gerekmez derse, ama sağlık kurulu gerekir derse çelişki oluyormuş dolayısıyla rapora itiraz etmek zorunda kaldım.

alonemisin

Üye
Üye
Merhaba, ortopedi dr özel irtibatlı araç gerekmez yazmış kurul hareket ettirici akşamda özel tertibatlı taşıt kullanması gerekir mi yazdı? İlginç bir karışıklık olmuş. İtiraz sonrası bütün işlemleri tekrardan yaptırmak durumunda kalacaksınız malesef.

Sskatip

Üye
Üye
Yani bi iyilik yapacaklar diye emdiğimiz sür burnumuzdan geldi. Sırf bu itirazlarla uğraşmamak rapora başvurmuyorum. Önce gerekli olan bilgileri alıp daha sonra başvuracağım. İnşallah itirazınız kısa sürede çözülür

Ylmzkaan06

Üye
Üye
Yani bi iyilik yapacaklar diye emdiğimiz sür burnumuzdan geldi. Sırf bu itirazlarla uğraşmamak rapora başvurmuyorum. Önce gerekli olan bilgileri alıp daha sonra başvuracağım. İnşallah itirazınız kısa sürede çözülür
Aynen itiraz süremin bitmesine daha varmış bende mağduriyetimi dile getirip bugün itiraz oluşturup il sağlığa verdim ve şu hastanelerden birini seç ve git dedi, sorun yok mecbur yine giderim, ama yeni rapor alacağım için birdaha ehliyet komisyonuna girecekmiyim veya sevk almayla bir dahamı uğraşcaz dostlar?

Sskatip

Üye
Üye
Emin olun hiç bir bilgim yok. İnşallah tekrar girmezsiniz

alonemisin

Üye
Üye
Ehliyetinizdeki kodlar sizin talepleri karşılıyorsa gerek yok tekrar ehliyet için başvurmanıza.

Tekerlekli Sandalye