vergi indirim raporunun sürekli oldugunu nasıl anlarız

halil bey meraba ben ruhsal hastalıktan vergi indirimi aldım ama süreklimi degilmi anlayamadım raporda kontrol taihi falan bişey yazmıyor sadece su tarihten itibaren 3 derece vergi indiriminin baslatılmasına karar verilmiştir yazıyo cevaplarsanız sevinirim

Vergi indiriminde kontrol muayenesi olmaz diye biliyorum. Bir kez o hakkı kazandığınız zaman, emekli olana dek devam eder.

Vergi indirimi için alınan rapor kontrol muayenesi tabi tutulmaşsa tekrardan kontrol edilmezsiniz. Aldığınız raporda buna benzer bir ibare vardır. Tekrardan kontrol ediniz.

halil bey kolay gelsin benim eniştemin soltarafı felç oldu 02/07/1992 ssk giriş tarihi ve 3162 prim ödemesi var biz %40 oranında vergi indirimi için rapor alabilirsek erken emekli olma şansı varmıdır acaba

halil bey öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür edeerim benim bahsettiğim hasta için devlet hastanesinden 30/11/2011 tarihinde bir rapor alınmıştı.bu raporda nöroloji:SOL HEMİPAREZİ(%40)+ATAKSİ(%10) (T.V.F.KORANI%46) kardiyoloji KORONER ARTER HASTALIĞI (EKODA EF:%50 NYHA SINIF 2.) (%30) (LAD D1:%50)(%10) (T.V.F ORANI:%37) BEYİN CERRAHİSİ SOL İCA ANEVRİZMA ÖYKÜSÜ EMBOLİZASYON YAPILMIŞ YAZIYOR bu bilgiler bizim vergi indirimi raporu için %40 ı karşılarmı acaba

benim derdim ;2010 da sürekli raporumla vergi indirimi aldım,2012/ocakta ömss sınavı için tekrar rapor müracaatı yaprım,aynı hastalıklar aynı oranda ama bu sefer 1 yıl süreli rapor verdiler bu rapor 2010 da sürekli raporla aldığım vergi indirimimi etkiler mi?

feridun61.jpg
Halil Bey rapor aynen böyle (gerekli yerleri silindikten sonra). Ben herhangi bir özürlülük ibaresi bulamadım. Eğer siz de bir bakabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler...

Ekli dosyalar

• feridun61.jpg
    feridun61.jpg
    92.9 KB · Görüntüleme: 151
Peki bize önerebileceğiniz herhangi bir durum var mı ? Çünkü bu rapor ile malülen emekliliğe başvurmuş ve red cevabı almıştık...

Siz malulen emeklilik için başvurmuş ve red cevabı almışsınız şimdi ise o raporla vergi indirimi belgesi için başvurmayı düşünüyorsunuz dimi? Eğer öyleyse o raporu muhtemelen vergi indirimi başvurusunda kabul etmeyip sizden yeni rapor isteyeceklerdir.

Geri