Vergi indirimi belgem süreklimi yoksa sürelimi?

yüksel01

Üye
Üye
benimde sorum olcak ben 2yıl süreli %90 raporu mu vergi indirimine temmuz ayında gönderdim bana ve iş yerime onaylanıp geldi.gelen kağıtta yazanlar şöyle 23.07.2012 tarihinden itibaren 1.derece vergi indirinden faydalanır yazıyor.evrak asılları vergi dairesine gönderilmiştir,ama şu tarihte tekrar değerlendirilmeli veya kontrol gerektirir vs.. yazmıyor.benimde merak ettiğim acaba sürekli olarak mı faydalandım yoksa süreli mi dir. ama ben 2 yıl süreli rapor göndermiştim.bu şekilde sürekli onaylanan var mıdır yoksa fark edilmedi mi anlayamadım.bunu net olarak nerden öğrenebilirimm. bende uyararak lehime olan durumu aleyhimede çevirmek istemiyorum açıkçası.kanser hastasıyım ve kemoterapi radyoterapi ve kök hücre nakli oldum tedavisini gördüm.bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

yüksel01

Üye
Üye
hayır gelen evraklarda kontrol gerekir , şu tarihe kadar geçerlidir, sürekli veya sürelidir şeklinde hiçbir şey yok.ben evraklarla gün ve yılım dolduğumda müracat etmem yeterli mi yoksa yeni rapor tekrar istenir mi

Tekerlekli Sandalye