Vergi indirimi belgesi sonucunu öğreneceğim telefon numarası

Soner şeref

Üye
Üye
Arkadaşlar raporum ankaraya gideli 15gün oldu.durumu ögrene bilecegim tel varmı .internet den takip yok.312 415 32 05 li numaralar cevap vermiyorrr

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
15 Gün çok erken vergi indirimi başvurusu sonuçlanması 2 ayı bulabiliyor. Ve benim bildiğim telefon numarasıda sizin verdiğiniz numara.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba,

Telefon numarasını bilmeniz ve aramanız sonucu ne ölçüde değiştirebilir ki? Önemli olan vergi indirim hakkının işvereninize ulaşması ve bu indirimle sizden alınan vergide indirim yapılması hakkınızın doğması. Tabi gönül ister hemen sonuç gelsin ama ben yaklaşık iki ay beklemiştim ve aslını iki nüsha halinde gönderiyorlar. Biri sizde kalmak üzere olan aslını kesinlikle kaybetmemeye özen gösterin. Emeklilik müracaatınızda engelli raporunun aslından önce vergi indirim hakkınızın aslını görmek istiyorlar. Benden söylemesi.

Soner şeref

Üye
Üye
Çalıştıgım iş yerinden ayrıldıgım için sonucu takip edip ne zaman işyerine ulaşacanı bilmem gerekiyor.

Sarper

Üye
Üye
4 nisanda elden vergi dairesine sağlık raporumu teslim ettim bugün yani 25 gün sonra ankarayi aradım henüz bize ulaşmamış dediler bu çok geç değilmi acaba bi sorun olabilirmi

SM-J200F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye