Vergi indirimi için gönderilen raporun neticesi nasıl ögrenebiliriz

xsessizkalma

Üye
Üye
arkadaslar rapor sonucumu beklıyorum 5 aydan berı haber yok ankara saglık kurulunun telefonunu aldım telefonlara cevap vermıyorlar raporumu nasıl sorgularım yada raporumun sonucunu nasıl ogrenebılırım ankara saglık kuruluna nasıl ulasabılrım yardımlarınızı beklıyorum birde engellı kadrosunda calısan vergı ındırımınden faydalanan işten cıkartılan bır engellı bırey kıdem ve ıhbar tazmınatını vergıden muaf olarakmı alır kesıntı olurmmu sımdıden tskler

Son düzenleme:

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Telefon açarak sorun diyecektim ama zaten yapmış ama netice alamamışsınız. Kıdem tazminatının vergiden muaf olup olmadığını bilmiyorum. Bilgisi olan arkadaş varsa konu altında yazsın lütfen...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Engelli kadrosunda çalıştırılan bir engelli eğer işten çıkarılmak yerine emeklilik nedeniyle kendisi istifa ederse ki artık istifa etmeden de emeklilik işlemlerine başlanabiliyor zaten öyle bir durumda ihbar tazminatı alamazsınız. Kıdem tazminatına gelince de İnsan kaynaklarının yada personel işleri müdürlüğünün bu konuda sizi mağdur etmeyecek şekilde kıdem tazminatını hesaplayarak yatırdıklarını biliyorum çünkü sgk özellikle kıdem tazminatına sözkonusu engelli personel olduğunda çok daha ilgili yaklaşıyor.

Tekerlekli Sandalye