Vergi indirimi için rapor aldım. Maliye oranı düşürür mü?

ibrahim2020

Üye
Üye
hocam saygılar benim sorum ben psikiyatri hastasıyım devlet hastanesinden yüzde70 rapor aldım evrakları maliyeye verdim ben sgk.ya dilekçe verdiğimde sgk. benden tekrar rapor almam için üni.ye gönderirmi yüzde70 raporu ne kadar düşürürler vergi indiriminden kaç ay yararlanmam gerek 19yıllık sigortalıyım 4500 günüm var

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
SGK'ya ne dilekcesi vereceksin? Eğer emeklilik başvurumda yeni rapor isterler mi diye soruyorsan vergi indirimi belgen onaylanırsa yeni rapor istenmez senden.

İsen Buga

Üye
Üye
Hastanenin verdigin rapor oranı geçerli, ille de düşürulecek diye bir kural yok. Ancak Ankara'ya giden rapor körüklerine aynen onaylanacak diye bir kural yok. Bu isin uzmanı size verilen raporu inceleyecek oran tamam ise sorun yok. hastane doktorunun verdigi oran abartılmamış ve sizin durumunuz buna musaitse sorun yok....

Burada bu sitede biz sana su kadar düşer yok bu kadar yükselir diyemeyiz. Bizler doktor değiliz...

O kadar sorun yapma rahat ol, sizin sakatlık oranınızı abartılı derecede düşünemezler, düşürmek bir yana belki yukseltebilirler.

Tekerlekli Sandalye