Vergi indirimi nasıl almalıyım ve maaşımı nasıl etkiler

imq

Üye
Üye
arkadaşlar bazılarınız hatırlarsa benim 11 yıldır süren bir davam vardı maalesef daha sürüyor...kazada omurilik felçlisi oldum belden aşağısı tutmıyor... hakim son duruşmada sgk ya baş vurmamızı istedi sgk ya gitim 4 ay aradan sonra geçenlerde sgk gastaneye sevk eti bekliyorum bakıyım ne zaman sonuçlanır nasıl bir oran verirler...demek istediğim ne kadar iş göremez maaşı bağlarlar %80 raporum var..BİDE VERGİ İNDİRİMİ DAHA ÖNCE DUYMUŞTUM ONUN İÇİN NEREYE BAŞ VURMAM GEREKİYOR VERGİ İNDİRİMİ NELERİ KAPSIYOR VERGİ İNDİRİMİ BANA BAĞLANICAK OLAN İŞ GÖREMEZ MAAŞIMI ETKİLERMİ...CEVAP VERİCEK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Vergi indirimi aktif çalışma yaşamı (faal olarak çalışan) içinde olan engelliler için geçerli. 1. 2. ve 3. derece olmak üzere 3 derece vergi indirimi vardır. Dereceye göre maaşta 40 ila 120 tl civarı bir artış sağlar. İş görememezlik maaşıyla vergi indiriminin bir alakası yok.

imq

Üye
Üye
ben çalışmadığım için vergi indirimi alamazmıyım bide üzererime normal herhangi 2. el bir araba alsam vergi indirimi olurmu onda veya şirket

Tekerlekli Sandalye