Vergi indirimi

Bir sorum olacaktı Kasım ayı sonu itibariyle emekli olcam senelik iznim var senelik izne gidip dolunca emeklilik versem şirket engelli vergi indirimimi iptal edebilirmi şuan yararlanmaktayim öğrenmek istediğim işyeri bunu iptal edebilirmi emekli olurken sorun yaşayabilir miyim işyeri demişti istersek vergi indirimden yararlanmani iptal edebiliriz demişti tedirginim açıkçası

Evet işyerinin böyle bir yetkisi varmı vergi indirimini iptal etmek için çıkış girismi yapılmalı çalışma hayatımda 3760 günü dolduruyom sgk eksik gün cikarmi
yetkisi yok sana büyük ihtimal ile mobbing yapıyorlar.
SGK iptal eder sadece.. aslında siz vergi indirimi aldıktan sonra hiç kimse iptal edemez. Büyük(çok büyük) bir soruşturma sonucu iptal edilir.

Şahit ve kamera karşısında yada yazılı olarak iptal edeceğini söylerse-yazarsa onları mahkemeye verebilirsiniz. Belli etme ama şahitleri gör, kamerayı gör ve tarih al. O zaman SGK ya şikayet et. Firma kapanır yada size tehdit ettikleri için tazminat öderler. Tanıkları da tehdit ederse onlarda tazminat alır.

yetkisi yok sana büyük ihtimal ile mobbing yapıyorlar.
SGK iptal eder sadece.. aslında siz vergi indirimi aldıktan sonra hiç kimse iptal edemez. Büyük(çok büyük) bir soruşturma sonucu iptal edilir.

Şahit ve kamera karşısında yada yazılı olarak iptal edeceğini söylerse-yazarsa onları mahkemeye verebilirsiniz. Belli etme ama şahitleri gör, kamerayı gör ve tarih al. O zaman SGK ya şikayet et. Firma kapanır yada size tehdit ettikleri için tazminat öderler. Tanıkları da tehdit ederse onlarda tazminat alır.
Beni tehdit ettiler senin vergi indirimini iptal ederiz emekli buradan emekli etmeyiz %71 kronik raporlu engelliyim süresiz vergi indirimi var bana yapılanlar iş yerinde değersizlik lestirme bağırma tehdit etme iftira hepsi var ama odada 3 müdür bir birlerini tutuyor lar 9 yılımı hiç ettiler haklarını verelim çok diyorlar bende askerlik borçlanması yaptım emekliliği Kasım sonuna kadar çektim allahindan bulsunlar senelik iznimi kullanıp sadece tazminat alır yazısı ile işyerine gidip emeklilik vermek istiyom hastaneye gitmeme izin yok tedavi olmama izin yok

Birşey yapamazlar. Emeklilik senin hakkın, vergi indirimi onları bağlamaz.
uyarayım nolur nolmaz: Emeklilik dilekçenizi verirken teslim tutanağı imzalayınız ve imzalatınız öyle alınız derim. Tarih, imza ve kaşe olsun personel şube yada mutametlik kase bassın.
Kolay gelsin..

Geri