Vergi İndirimim Az Onaylandı Ne Yapmalıyım ?

mesutttt

Üye
Üye
Vergi İndirimim Az Onaylandı Ne Yapmalıyım ? Özür oranım %70'ti. Raporum Ankara'ya gitti çelişkiye düşülmüş hakem hastaneye sevk edildim. Hakem hastane özür oranımı %70'ten %74'e çıkarttı. Ankara'ya yolladım. Bugün aradım ve öğrendim ki raporum onaylanmış ama %51 oranında. Bu oran neden bu kadar düşürüldü ? Neye göre düşürüldü ? İtiraz etmek istiyorum ne yapmalıyım ? İtiraz edersem bir sıkıntı olur mu ?

İsen Buga

Üye
Üye
Onaylanan rapor yani %51 oran elinzie geldi mi? yada size tebliğ edildi mi? Hayır ise o raporu bulmalısınız:
Evet ise bulunduğunuz ilde İl Sağlık Müdürlüğü Nezdinde itiraz edeceksiniz. Mahkeme kararı olduğunu hastaneninv erdiği oranının geçerli olduğunu belirteceksiniz.

mesutttt

Üye
Üye
Bilgilendirme için teşekkür ederim İsen Buga. Yok tebliğ edilmedi ama edilecekmiş. Tebliğ edildiği gibi İl Sağlık Müdürlüğüne gidip itirazda bulunacağım. Hangi birimine başvuru yapmam gerekiyor. Oraya gittiğimde dilekçe yazmam yeterli olacak mı ?

ahmetacar_45

Üye
Üye
Bilgilendirme için teşekkür ederim İsen Buga. Yok tebliğ edilmedi ama edilecekmiş. Tebliğ edildiği gibi İl Sağlık Müdürlüğüne gidip itirazda bulunacağım. Hangi birimine başvuru yapmam gerekiyor. Oraya gittiğimde dilekçe yazmam yeterli olacak mı ?
sen nereyi aradın mesut bi numara verebilir misin ben de rapor gönderdim de daha sonuç gelmedi bi öğreneyim

İsen Buga

Üye
Üye
Sadece İl Sağlık Müdürlüğü diye yaz dilekçeniz gitsin. başka birim arama. onlar ilgili birime yollarlar.

ahmetacar_45

Üye
Üye
nasıl yani ya ben raporumu vergi dairesine verdim gönderdiler ankaraya acaba sonuçlandı mı nerden öğrenebiliriz

İsen Buga

Üye
Üye
1.) ilgili vergi dairesinden öğrenirsiniz. rapor sonuçları en erken 2 ay içinde gelir.
2.) işyeriniz size raporunuz onaylandı diye tebliğ eder.

mesutttt

Üye
Üye
ahmetacar_45 ;
Ankara Maliye sakatlık indirimi takip: 0312 415 32 06 & 0312 415 27 05 & 0312 415 32 03/04 numaralarından öğrenebilirsin.

Tekerlekli Sandalye