Vergi indiriminde hakem hastanesinin kararı?

*fatoş*

Üye
Üye
hepinize sağlık diliyorum.
1.3.1966 dogumlu.bayanim 20.02.1989 ssk girisliyim 2820 gunum var.1999 ve 2006 dogumlu cocuklarimida borclanma hakkim var.
rahatsızlığımdan dolayı verği dairesine gittim. hastaneye sevk etti. ilk hastane yüzde 27 verdi. Rapor vergi dairesine gitmeden elime verilen raporla
vergi dairesine gidip rapora itiraz ettim beni iil sağlık müdürlüğüne gönderdiler. il sağlık ikinci hastaneye gönderdi orası yüzde 69
üçüncü. Hakem hastane olarak yüzde 52 verdi.

vergi dairesine gittiğimde benim ilk raporumu gönderdiklerini ve gelen kararın olumsuz olduğunu söylediler. Anliyamiyorum beni itiraz icin il saglik mudurlugune gonderiyorlar itiraz ettigim. Raporu. Nasil oluyorda. isleme koyuyorlar.bunu onlara sordugimda

bana yeni raporu göndermek için işyerinden çalışıyor kağıdı getirin son raporu göderelim diyorlar. ben bu raporu vergi indirimi alarak 3600 le emekli olmak için almak istiyordum.

sormak istediğim bana vergi indirimi verirler mi ? hakem heyeti kararı kesinmidir?bundan sonraki aşamalar nelerdir?artık ssk dan emekli olmak istiyorum.

lütfen cevaplayın saygılar

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Vergi dairesinin işgüzarlığı yada iş bilmezliği. Hakem hastanesinin kararı nihai karardır. Ankarada hakem hastanesinin verdiği orana uymak zorunda. Dolayısıyla vergi indirimi almamız için hiç bir neden yok.

Yusuf35

Üye
Üye
Ben vergi indirimini alacağınızı düşünüyorum sadece yapmanız gereken son almış olduğunuz rapor ile vergi indirim yazısını almak için başvurmanız gerekiyor büyük ihtimalle red omaz. Hayırlısı inşallah...

Tekerlekli Sandalye