VSD (Kalpte Delik) Açık Kalp Amaliyatı geçirenlere yüzde Kaç rapor veriliyor

ahmetlcn

Üye
Üye
merhaba 1 yaşındayken vsd kalp ameliyatı oldum.şimdi 19 yaşındayım.sol elim ve sol ayagım güçsüz.iki ayağımda düz taban. saglık raporu almak için özür oranı yüzde kaç olur.

duman_ibo

Üye
Üye
bende oldum vsd amaliyati gecensene dogustan delik vardı ama raporu degiştirmek istedim bende duserdiye korkuyorum

İsen Buga

Üye
Üye
Kardiyolojide doktor olsak yetmez bu konuda uzman olsak ayrıca ortopedi alanında ihtisas yapmış de hem doktor hem uzman olsak o zaman size % işgücü kaybınız şu kadardır diye net karar veririz.

Korkmanıza gerek yok: Heyete girip güzelce bir muayene olunuz. Neticeyi öğrenmek herşeyden önce mutluluktur.

duman_ibo

Üye
Üye
issen bey diyerim simdi rapor alsak diger raporu irtiraz etmemisi istediler ben denizlide amaliyatdan sonra hastaneye gittimde hemsiriler bana bu almıs oldugun raporu irtiraz etcen dediler bende korktum irtiraz ettitgimiz o rapor gecersiz sayiliyormus benim ilk alıdım rapor %65 di 2004 senesinde sonra 2 aldıgım rapor %50 kadar dustu simdi bidaha alirsam acaba bilmem kaca kadar duser onun icin almadim tekrar rapor

Mehmet1628

Üye
Üye
Asd ( kalpde delik )hastasıyım kalbimde 2 tane delik vardı 21mm ve 4mm olmak üzere amaliyat oldum meme altından kesdi lakin kemik kırmadan 21mn olan delik kapandı 4mm olan duruyor ve ilaç kullanıyorum 2 senelik raporum var seneloc 50 mg ve ecopirin 300 mg askerlikden muaf oldum 2 senedir işsizim 26 yaşındayım %40 engelli raporu alabilirmiyim alanvarmı

Tekerlekli Sandalye