Web sitesi açmayı düşünüyorum veya hazır site almak istiyorum. Ne önerirsiniz?

merhaba abi ben site açmayi düşünüyorum ama karar veremedim ne sitesi açsam ?

sen bana fikir verebilirmisin sende az çok bu işlerden anlarsin webmastersin

r10 na felan baktim ama ilanlara site pek birşey bulamadim kafama göre

sifir sitemi açayim yoksa 2nci el mi alayim site düşünüyorum

bütcem 200 ile 500 arasi

sorularimi cevaplarsan memnun olurum hepsini..

birde msn adresini ver burdan yazamiyom hep msn den konuşalim

yada sen ekle

Önce site içeriğinin neyle alakalı olacağına karar vermelisin. öyle bir içerik seçmelisinki seçtiğin içerik senin ilgi alanın olmalı ve konuyla ilgili olarak sürekli makale yazabilmelisin. öyle ordan burdan alınan kopya içerikle site açma dönemi artık son buldu. google artık kopya içeriği olan sitelere geçit vermiyor. hele son zamanlardaki google algoritmasındaki değişiklikler tamamen web'in kalitesine odaklandı. kullanıcıya bir şey vermeyen içeriği kopya içerikten oluşan sitelerin hepsi gümledi. sende benim şu şu konularda söylecek lafım edecek kelamım varsa o konuyla alakalı bir site açabilirsin. Bu tamamen senin bilgi donanımına kalmış bir şey.
Unutma site açmak işin en kolayı tarafı mühim olan açılan sitenin içeriğini oluşturmak.

anladim halil abi peki ne tür site açmami önerirsin kolay yoldan para kazanmak için ? arkadaşlik sitesi forum sitesi ? oyun sitesi ?

Bilemiyorum doğan buna sen karar vermelisin. ilgi ve bilgi alanın neyse ona göre aç. Kolay yoldan para kazanmak için site açılmaz. Bilemiyorum ama sitelerden yle hatırı sayılır bir gelir elde edilmiyor. edenler varsada oturmuş ve yıllanmış siteler. onlarda çok profesyonel çalışıyorlar ve belli bir kadroları var.

Geri