Yatmış olarak görünen 2022 ilk maaşımı alamadım.!

pelerin

Üye
Üye
2022 sayılı kanuna göre evrak takibi sonucunda elime gelmesi gereken ilk maaşımı alamadım. internet sitesi üzerinden yatmış olarak görünen daha ilk maaşımı banka bana ödemedi. aktarma olmamış diye geçiştirildi. elime herhangi bir belge bir cüzdanda gelmedi.bu konuda yardım alabilir miyim?

F

Fırtına

Guest
Merhaba pelerin,

Maaşınız; evrak takip sayfasında ödeme emri verildiği tarihten itibaren iki hafta içerisinde yatar.. toplu paranızı almak için her hangi bir belgeye ihtiyacınız yok.. T.C kimlik numaranızla ziraat bankasından maaşınızı alabilirsiniz..

pelerin

Üye
Üye
ödeme emri verileli bir ay oldu nerdeyse. bankalara ödeme emri gelmemiş bize söylenen bilgide bundan ibaret. temmuzun 20 de tekrar baktık. ödeme havalesi yok deyip geri çevirdiler. bu konu hakkında bi bilginiz var mı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Online ödeme emri tam olarak hangi tarihte verilmiş?

pelerin

Üye
Üye
şu an yatmış almışlar parayı. herşey için tsk ederm bnmle bilgilerinizi paylaştnz.

F

Fırtına

Guest
pelerin, rica ederiz.. paranızı sağlıklı günlerde harcamanızı dilerim..

pelerin

Üye
Üye
pelerin, rica ederiz.. paranızı sağlıklı günlerde harcamanızı dilerim..

merhaba arkadaşlar bayramdan önce tekrara ödeme yapılacak diye bişiler duyduum. ne kadar doğru ne kadar yanış bu konu hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi lütfen.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bayramdan önce ödemeler yapıldı zaten perşembe cuma günleri maaşlar ödendi eğer almamışsanız yarın yarım gün postaneler açık olacak paranızı alabilirsiniz.

neco_84

Üye
Üye
mart dönem maaşımı alamadım ne yapmam gerekiyo mehmet bey

destiny07

Üye
Üye
her bayram öncesi engelli maaşları ödeniyormu yoksa bayram harçlığı olarakmı veriyorlar .ben tam olarak soramadım siz anlatırmısınız? bayramlardan önce maaş veriliyormuş bu dönem maaşımı yoksa başka bişeymi?

sinandeniz

Üye
Üye
bayram ile maaşlar arasında bir hafta 10günlük bisüre varsa maaşlar erken ödenebiliyo harçlık değil maaşımızı sadece ödüyo devlet

destiny07

Üye
Üye
hmmmm maaşa denk geldiği zaman veriyorlar anladm .tşk ettim.ah bide diğer maaş alanlar gibi her ay ayda bir maaş verseler süper olacak ama . e mail gönderdik dilekçe gönderdik bi ses çıkmadı .medya aracılığı ile duyurursak daha etkili olur .

neco_84

Üye
Üye
destin senin başvuru tarihi toplu parayı + maaşı eklesene doğrumu acaba

Tekerlekli Sandalye