Yatmış olarak görünen 2022 ilk maaşımı alamadım.!

2022 sayılı kanuna göre evrak takibi sonucunda elime gelmesi gereken ilk maaşımı alamadım. internet sitesi üzerinden yatmış olarak görünen daha ilk maaşımı banka bana ödemedi. aktarma olmamış diye geçiştirildi. elime herhangi bir belge bir cüzdanda gelmedi.bu konuda yardım alabilir miyim?

Merhaba pelerin,

Maaşınız; evrak takip sayfasında ödeme emri verildiği tarihten itibaren iki hafta içerisinde yatar.. toplu paranızı almak için her hangi bir belgeye ihtiyacınız yok.. T.C kimlik numaranızla ziraat bankasından maaşınızı alabilirsiniz..

ödeme emri verileli bir ay oldu nerdeyse. bankalara ödeme emri gelmemiş bize söylenen bilgide bundan ibaret. temmuzun 20 de tekrar baktık. ödeme havalesi yok deyip geri çevirdiler. bu konu hakkında bi bilginiz var mı

pelerin, rica ederiz.. paranızı sağlıklı günlerde harcamanızı dilerim..

Bayramdan önce ödemeler yapıldı zaten perşembe cuma günleri maaşlar ödendi eğer almamışsanız yarın yarım gün postaneler açık olacak paranızı alabilirsiniz.

her bayram öncesi engelli maaşları ödeniyormu yoksa bayram harçlığı olarakmı veriyorlar .ben tam olarak soramadım siz anlatırmısınız? bayramlardan önce maaş veriliyormuş bu dönem maaşımı yoksa başka bişeymi?

bayram ile maaşlar arasında bir hafta 10günlük bisüre varsa maaşlar erken ödenebiliyo harçlık değil maaşımızı sadece ödüyo devlet

hmmmm maaşa denk geldiği zaman veriyorlar anladm .tşk ettim.ah bide diğer maaş alanlar gibi her ay ayda bir maaş verseler süper olacak ama . e mail gönderdik dilekçe gönderdik bi ses çıkmadı .medya aracılığı ile duyurursak daha etkili olur .

Geri