Yeni arayüzümüz hakkında

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selamlar,

Değişim güzeldir. Gelişen dünyaya ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak lazım ve bu anlamda sitenin yeni versiyonuna alışmak gerekir. Benim gibi eski alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlı olanlar ilk başlarda yeni formatın azizliğine uğrayacaklar ve yadırgayacaklar diye düşünüyorum :) Tıpkı sevgili dostum İsen gibi..

Dün bütün yazdıklarım silinince deliye döndüm ve hışımla çıktım siteden ama sonra aklıma;

''Şimdi sakin ol ve silahını yere bırak kovboy :) '' cümlesi geldi ey sevgili Halilim seni bırakıp gitmek hiç de kolay değil ama yine silinirse kendimden eminim epey süre uğramam bu sayfalara...

Neyse şimdilik sorun çıkartmayacağını umuyorum ve hepimize hayırlı, uğurlu olsun diyorum..

Paylaşımlarınızın çok, üyelerimizin bol olması dileklerimle,

Suffle

Üye
Üye
Eski sürüm daha kullanışlı idi. Şu anda hangi konuyu açarsam, açtığımda neredeyse her satırın arasına reklam geliyor. Bir paragrafı aralıksız okumak mümkün olmuyor. Okuduğumu anlamadığımdan dolayı da okumayı yarıda kesip çıkıyorum. Benim gibi görme engeli olanların bir hayli zorlandığını düşünüyorum :)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Eski sürüm daha kullanışlı idi. Şu anda hangi konuyu açarsam, açtığımda neredeyse her satırın arasına reklam geliyor. Bir paragrafı aralıksız okumak mümkün olmuyor. Okuduğumu anlamadığımdan dolayı da okumayı yarıda kesip çıkıyorum. Benim gibi görme engeli olanların bir hayli zorlandığını düşünüyorum :)
merhaba, kullandığınız tarayıcıdan "reklamları yasaklayabilirsiniz" böylece reklamlar size görünmez. Foruun sunucu masrafı başta olmak üzere bir yığın masrafı oluyor. Bu masrafları karşılamak adına mecbur reklam koyuyoruz.

Suffle

Üye
Üye
Tapatalk kullanımı hala mevcut mu?

Orası şu an ki sürüme göre daha kolay. İnanınki şu mesajı yazmak bile 4-5 dakikamı aldı.

Gülden

Üye
Üye
İsen değerli dostum bu sisteme geçmeye mecburduk. Eskiden kullandığımız yazılımı yıllardır ittire kaktıra yürütüyorduk. Çok açığı olan çok geri kalmış bir sistemdi. Alışmak biraz zaman alır ama alışınca diğer sistemden daha kolay kullanırsınız. Yeni mesajlar bir konuya yazılan son mesaj yeni konular ise açılan son konu. :)
Yeni bir başlık açmak istiyorum....neren yapabilirim... :)
Merhaba sayın yöneticim, mesela eskiden günaydın arkadaşlar diyebileceğimiz bir bölüm vardı....onu çok beğeniyorduk...özlüyorum...Günaydın mesajı...müzik paylaşıyoduk.v.s... :) o bölüm var mı göremedim...:) ?

emir_t1

Üye
Üye
Bu tepkime puanı nedir? Beğenimi, başka bir şey mi?

Suffle

Üye
Üye
Merhabalar @Halil Yılmaz. Bey.

Geçmişte ara sıra olduğu tapatalk uygulamasından giriş yapamıyorum.

Yeni güncelleme sonrası artık mümkün değil mi acaba oradan giriş?

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Yeni Arayüz hepimize hayırlı olsun. Daha modern geldi bana. İyi günler dilerim..

Hopsin

Üye
Üye
Arayüz güzel ama üst tarafta 'yeni konular yeni msjlar vb yazan yer arayüzü bozmuş bana göre. Çok gereksiz duruyor orada. Bir de artık Tapatalk bu forumu görmüyor sebebi nedir dostum?

Nikee

Üye
Üye
Wap sayfaları vardı bir zamanlar günümüzde Html5 ile Web sayfaları iyice gelişti http2 web02 derken önümüz deki yıllar neler getirecek merak ile bekliyorum

Ben şahsen dizaynı çok beğendim kullanımı kolay sade karmaşık değil emeği geçenlere teşekkür ediyorum

YURDAKUL755

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar, uzun yıllardır kullandığımız vBulletin alt yapısından xenforo alt yapısına geçtik. Zira kullandığımız vbulletin ve ona bağlı olan vbseo yıllardır destek sağlamıyor ve biz hiç bir güncellemeden yararlanamıyorduk. Buda forumu yeni teknolojilere uyumsuz kılıyordu.
Bizde radikal bir karar alıp forumu çağın gereklerine daha uygun bir yapıya sahip xenforo ya taşıdık. Konvert işlemleri kayıpsız oldu. Üye ve mesaj kaybı yaşamadık (kısmen yaşanmış olabilir)
Çok çalıştık çok uğraştık ve minimum kayıpla geçiş sağladık. Gözümüzden kaçan bazı eksiklikler olabilir. Bunları bize bildirirseniz en kısa sürede çözüm sağlamaya çalışırız.
Hepimiz için hayırlı olsun.
Emeği geçen herkese teşekkürler.
Emeği geçen herkese teşekkürler.

hayatyasak

Üye
Üye
Emeği geçen herkese teşekkür ederim ama ben yeni web site link bulamadım link paylaşım yaparsanız sevinirim.

fatih soy

Üye
Üye
ASL YAZİLİM - Demo Site bu temaya geçiş yaparsanız forum daha bir güzlleşecek ve konular daha net ve açık olarak karşımıza çıkacaktır sosyal platformlar vs hepsi mevcut bir inceleyin isterseniz

mt_44

Üye
Üye
@Halil Yılmaz
J7 android 6.0.1 de java yı devredışı bırakmadan girmiyor ve javasız girincede site güvenli değil uyarı veriyor gelişmiş, siteye devam et diyorum anca giriyor

mt_44

Üye
Üye
Bu sorunu ilkkez sizden duydum. Başka benzer sorun yaşayan arkadaşımız varmı acaba?
Screenshot_20220904-225210.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220904-225210.png
    Screenshot_20220904-225210.png
    118.9 KB · Görüntüleme: 93

fatih soy

Üye
Üye
internet bağlantınızı tekrar konturol edin tekrar deneyin

reklam engelleyiciler gibi bazı tarayıcı uzantıları sayfaları beklenmedik şekilde engelleyebilir bunları devre dışı bırakın ve tekrar deneyin

engelliler gentr geçici olarak kulanılamıyor olabilir lütfen daha sonra tekrar deneyin

diyor yukarıda bulunan görselde telinizde reklam engelleyici veya herhangi bir prğram açmayı engeliyor olabilir

Tekerlekli Sandalye