Yeni Asgari Ücret Zammı Ve Engelli Yaşlı Maaşları Ne Kadar Olacak

Mehmet.00

Üye
Üye
Yüzde %54.5 Artışla 8.500 TL olan asgari ücrete göre Engeli ve yaşlı maaşları ne kadar olacak a haberde uzman dedi hepsini etkilecek ve muhtacilik sınırı kaç TL olur

MustafaAli

Üye
Üye
Basit bir hesaplamayla evde bakım maaşı kişi başına düşen gelir 5.666 çıkıyor resmi açıklama ne dicek bekleyip göreceğiz

ahmet34

Üye
Üye
bakım maasıda asgarı ucretle aynı olsun bıde ssk yardımı yapılsın
engellıye bakmakta bır iş sayılır hemde bakıcının ssk sı yapılması lazım

edo24

Üye
Üye
keşke öyle bir zammı bize de reva görseler ama hiç umut yok bayram ikramiyesi promosyon gibi hiç bir şeyden bize pay yok maalesef

Blackfox

Üye
Üye
Ahh ahh bizim yaptığımız gören yok bizde meslegimixj bıraktık calismayip bakıyoruz SSK kız yok yarın ne olacağımız belli değil bizi kale alan yok sesimizi duyan yok yazıklar olsun

memo51

Üye
Üye
Kesinlikle bize sgk yatirilmali evimde 3 tane engelli yakinim var ne ailemden kisiler nede esimin ailesinden gelen giden oluyo 83 yaşindaki annem diyaliz hastası o kısmi engelli fakat emcokda ona yoruluyoruz annemin maaşıda kendi ihtiyaclarina anca yetiyo bez yardimida çok az miktar gercekten kardeslerimden bakim parasi aliyorum 2 kisi fakat iki üniversiteli öğrencim var onlara anca yetiyo hicbir misafir kabul edemiyorum zatende senin cok isin var diyolar gelmek istemiyolar sosyal hic bir hayatim yok.Olsun diyorum onlarin duası yeter.Ama olmuyo bir garantim yok birini kaybetsem her ödemem yarım kalır hiç bir güvencemiz yok Eşimde işsiz.Zaten işe girmiş olsa maaş kesilir.

Tekerlekli Sandalye