Yeni Çıkan Sağlık Raporları Yönetmeliğinde Ne Değişti?

Elifce

Üye
Üye
bir sağlık kurulu raporu mağduru olarak yıllardır sağlık kurulu raporlarıyla ilgili olarak çıkacak yeni yönetliği beklemekteydim.
benim rapor oranım 7 yıl önce %45 di 1.5 yıl önce vergi indirimi için başvurduğum da bu oran %35 e düşürüldü rapora itiraz ettim hakem hastanesi ne sevk edildik ama değişen bir şey olmadı. çok araştırma yaptım bize sağlık raporlarıyla ilgili yeni yönetmelik çıkaçağını ve çıkan yönetmelikte düşürülen rapor oranlarının tekrar eski haline geleçeği söylendi. bizde elimiz mahkum tek çare bu yönetmeliği bekledik bu güne kadar.
Burada yeni çıkan yönetmelik hakkında bilgiler var ama değişen nedir anlamadım.

Anlayacağım dille bana anlatırmısınız lütfen mesela düşürülen rapor oranları tekrar eski haline getirilecekti. Balthazard formülü yine işleyecek mi.
değişen nedir bizim haklarımız geri verilecek mi?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Ben elle tutulur bir değişiklik göremedim açıkcası. Balthazae formulü aynen devam ediyor. Şansınızı denemek adına tekrar rapor için başvurun.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yeni yönetmelikle birlikte önceden %40 ın altında rapor alanlar artık %40 ın üzerinde rapor alabiliyor. kısmi bir iyleşme var. Yeterli mi değil ama iyleşmenin olduğu aşikar.

Tekerlekli Sandalye