Yeni işe başlayan engelli memur ne kadar maaş alır?

canbaz78

Üye
Üye
merhaba
sgk memur olarak atandım nısan ayında başladım ne kadr maas yatar bırde bankanın vermıs oldgu promosyon varmış bunu bu ay mı yoksa hazıranda mı alıcaz ayrıca çalıştığım gunlerın parasıda yatarmı 24 nisanda işe başladım teşekkür ler

güz gülleri

Üye
Üye
selam canbaz78 arkadaşım, ataman hayırlı olsun. 24 nisanda işe başladıysan mayıs 15 ine kadar geçen günler+ 1 aylık maaş alacaksın.endüşük memur maaşı 1550 tl nin üstünde.tabi senin hangi eğitim düzeyinden ve branş olarak atanıp atanmadığında etkili olur ..maaş olarak 1700 tl nin altında alacağını düşünmüyorum .1700 tl+ mayıs 15 e kadar geçen günlerle yaklaşık 2 aylık maaş alacaksın.
güle güle kullan :)

canbaz78

Üye
Üye
selam canbaz78 arkadaşım, ataman hayırlı olsun. 24 nisanda işe başladıysan mayıs 15 ine kadar geçen günler+ 1 aylık maaş alacaksın.endüşük memur maaşı 1550 tl nin üstünde.tabi senin hangi eğitim düzeyinden ve branş olarak atanıp atanmadığında etkili olur ..maaş olarak 1700 tl nin altında alacağını düşünmüyorum .1700 tl+ mayıs 15 e kadar geçen günlerle yaklaşık 2 aylık maaş alacaksın.
güle güle kullan :)

teşekkürler önlisans mezunuyum duz memur olarak başladım..

Tekerlekli Sandalye